Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Akné z tvrdej vody

Príspevok v téme: Akné z tvrdej vody
elllle

Mala som krásnu čistú pleť. Bez problémov, nepoužívala som žiadne odličovače, krém obyčajnú niveu a mydlo a pleť bola ok. Pred troma rokmi. Už 3 roky mám tvár vyrážkovú a mám pocit že to je z tvrdej vody. Totiž sme sa presťahovali a keď som týždeň u mamy tak pleť sa mi zlepší. Tu máme veľmi tvrdú vodu. Máte niekto skúsenosť? Mám sa umývať prevarenou vodou? Ale ako? To si mám pripraviť do lavóra prevarenú vodu? Je to nepraktické ráno aj večer.

ellika

ja som mala tiez tento problem..tak som si tvar zacala umyvat s mineralnou vodou,zda sa mi to niekedy divne ale tak lepsie ako chodit s akne.Musim povedat ze mi to pomohlo,ziadne vyrazky nemam a to som najprv vyhadzovala kopu penazi za kremy a podobne.

jajka001

nieco na tom bude. ja som mala akne, ked som bola na dovolenke niekde, plet sa mi hned lepsila, aj ked za taku kratku dobu sa nestihla. ale moze to byt aj ovzduším.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Akné z tvrdej vody - Fórum - ZDRAVIE.sk