co s nafuknutym bruchom?

sunshine

ja sa pridavam k rade s vlakninou.bud psylium alebo ak nezvladnes chut skus inu, v podobe jemneho prasku. rozpusti v dzuse a sup do bruska. plus volne svetre, tie trable spolahlivo zakryju. vsak ide aj tak zima...

mia

ja uz mam rada svoje telo take ake je a hotovo!!!mozem uz kaslat na ,,tucne"stehna a ine kraviny ,,,,prezila som si svoje a uz ma to nebavi,jednoducho ide o vnutornu psychicku zalezitost a to co my dievcata nosime v hlave!tak baby uz sa nad sebou zanyslite,aj ked sa hovori ze chlap sa pozera na dusu,je to suce kravina jak mraky,ale treba si povedat kedy je dost,ja som zhodila 30 kil a doteraz to lutujem

debilka

som dast stihla teda uplne najviac stihla ako sa daaaa ale moje brucho jak balooon co mam robit ? :( kazi mi moju sexi postavu :D

natty

ja mozem vypit aj pol pohara studenej vody a citim sa nafuknuto... a ked pijem, som nafuknuta este viac ako ked papam...

arlenka

baby, pokial vas trapi nepravidelne vyprazdnovanie skuste kazde rano vypit po sebe dva pohare teplej vody (napr zohriatej v mikrovlnke) s citronom alebo i bez (alebo solou ale to som radsej neskusala) a pripadne si zacvicte hened za tym cviky z jogy ktore su na to urcene. fakt to zabera, ale treba si zvyknut. zabere to par minut a je to urcite lepsie a zdravsie ako tabletky. neverim liekom (vacsine:)

ivika

zuzka111,na pravidelne vyprazdnovanie a proti plynnatosti je Endiaron alebo si skus objednat ,kupit prasok NUTRA BONA symba(630,-)je to doplnok stravy obnovuje a posilnuje crevnu mikrofloru je so sladidlom.alebo potom zmen jedalnicek.papaj potraviny s vlakninou,celozrnne pecivo, chlieb ,jogurty a pod.vyskusaj nieco a uvidis ,potom porovnaj

zuzka111

ahojte aj ja mam problem a potrebovala by som poradit.trapi ma nafuknute brucho a nepravidelne vyprazdnovanie.poradite mi nieco zarucene?dakujem