Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pritahuju ma mladsie slecny

Deee

ja ked som v dvadsiatke zacala chodit s manzelom (vtedy 29) tak to bol teda cirkus...taky stary chlap, jezis maria sak ten musel mat v posteli cely okres...a asi je divny ked si doteraz nikoho nenasiel alebo prelietavy a same bla bla od mojej babky...takze vsetko zavisi od ludi, ale rodicia sa vzdy budu bat, aby si im dcerenku "nepokazil", takze ak sa este stretnes s podobnymi rodicmi skus im pokojne vysvetlit, ze to myslis vazne... a rozhodne ich milovanemu dietatu nechces ublizit...a ked uvidia, ze ste stastni tak postupne rezignuju...

akoze anonym

to ste ma celkom potesili :) som sa doteraz bal takeho niecoho lebo fakt to bola najbolestivejsia skusenost... dufam ze sa uz nic horsie nestane :)

[zruseny8]

nie, je to v pohode. mozno teraz sa ti zda ze je pre teba primlada, ale o takych par rokov to bude primerany az vyhovujuci rozdiel. vsak si to premietni, ked budes mat 30 a ona 25.. mozno rodicia baby (osemnastky)chcu mat pri nej nejakeho chalana v jej veku, pretoze v tychto rokoch si myslia ze vsetko co je na 20 - tak uz ma ine zmyslanie a vlastne celkovo sa inac sprava a je nevhodny pre ich dieta

alzbee

Ja ked som mala 17, tak som chodila s 22rocnym a tiez mu kazdy vravel, ze som nanho mlada :-P tak ostatnym, ktori ma este nepoznali vravel, ze mam 18 :D :D

ShaulaThalit

Vies, toto je dost otazka osobneho nazoru, od osoby, kt. sa to tyka... atd. ty neries nic, absolutne nemusis.

akoze anonym

Ja riešim to že tak pred rokom som chodil s jednou 17nastkou a moji známy vraveli že je na mňa mladá a najme jej fotrovci boli velmi velmi proti preto to aj skončilo. A fakt sa mi zdalo najme po tom aký silný odpor som zažil že to asi nieje celkom najvhodnejšie :) ale tak 18 mi príde pre mňa akurát...

ShaulaThalit

by som tu mohla uviest ine pripady (katty, happi, jajka a spol by sa vedeli vyjadrit) kedy by tato otazka bola polozena opravnene... ale ze sa to pytas ty, v 23 rokoch svojho zivota, ze sa ti pacia "MLADSIE" = 18, 19-rocne baby, co su uz dospele je silna kava.

alzbee

Tiez suhlasim, ze to je uplne normalne...dokonca som citala, ze idealny vekovy rozdiel medzi partnermi je 5rokov (ale samozrejme tym nemyslim nejaku 13ku a 18rocneho:))

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

pritahuju ma mladsie slecny - Fórum - ZDRAVIE.sk