najlacnejšie 3D sono

Príspevok v téme: najlacnejšie 3D sono
annemariee

ahojte kocky, velmi potrebujem poradit. v 16.tt sa ma lekarka spytala, ci chcem ist na 3D sono a ja som suhlasila aj osm sa objednala, ale zistila som ze to v BA stoji viac nez 80 EUR. s manzelom mame finan. tazkosti a nemozeme si to dovolit. nedavno som bola na poradni v 20.tt. a doktorka mi nerobila ani ultrazvuk. a ja som sa tak tesila, ze uz budeme vediet co to je, ci chlapcek ci dievcaktko. myslite, ze ho nerobila preto, lebo som jej povedala, ze bud. tyzden som objednana na 3D? premyslam, ze zrusim objednavku, lebo to zatial nie je povinne a naozaj si to nemozem dovolit. ale ako potom zistime pohlavie, kedze mi povedala, ze najblizsi UZV mi bude robit az v 30tt.?? poradte mi, ako zistit pohlavie dietatka cim skor a ci vobec ist na ten 3D, na co je to dobre, ja ziaden film nepotrebujem. ak viete o mieste, kde je to lacnejsie, dajte mi vediet. vdaka

inkab

Ja suhlasim s delphiou. Je to len biznis zo strany lekarov a klinik a buduci rodicia im na to skacu, tak preco by to nevyuzili? Ja som tiez len za povinne ultrazvuky. Lekari dobre vedia, preco su povinne len tri. Momentalne este stale prebiehaju studie, nakolko su ultrazvuky bezpecne pre dieta. Ultrazvukove vlny vibruju 100x rychlejsie ako zvukove vlny. Vytvara sa pri tom teplo a velky hluk- az 100 decibelov. Preto sa dietatko pocas vysetrenia zvykne hybat. Robili sa studie na zvieratach a zistilo sa, ze pri vysetreni sa prehrieva mozog plodu, teraz zistuju, nakolko to prehrievanie vplyva na rozvoj mozgu. V '98 sa robili studie na prasiatkach a tam sa zistilo, ze sa teplota mozgu plodu zvysila az o 13 stupnov.
A inak - nechcete sa prekvapit pri porode, preco musite dieta vidiet nutne este predtym? Vyzor sa mu nezmeni a tie obrazky aj tak vyzeraju cudne, nie je to ziadna nadhera. Ale rozhodnutie je na vas.

delphia

bububebe citaj pozornejsie. v prvom rade v tom vidim elektromag. oziarenie babatka a pri zlej polohe aj vyhodenie penazi...

fefe87

ahojky ja som bola na 3d v hlohovci a stalo to 40eur cez vykend,a bolo to super,cez tyzden tusim 34eur,mas 20 min dvd + fotky a povie ti aj pohlavie ak si bude na 100% isty,je to pan doktor mudr.Brešťansky.ODPORUCAM!

delphia

sono sa robi v urcitych tyzdnoch. urcite nie zakazdym pri kazdej kontrole. ide o elektromagneticke ziarenie a to je koniec koncov tiez negativne na babo.

3D je cisto komercna zalezitost. ide o zarobkovu cinnost a vobec ju nemusis podstupit. dokonca ak bude babo v zlej polohe, tak skoro nic ani neuvidite, no zaplatit treba. ja osobne by som 3D a 4D nepodstupila. zbytocne vyhodene peniaze a este aj oziarenie babatka.