Krém proti vráskam

svatavakoncek

Já tiež milujem oleje. Mám ich celou radu od arganového, kokosový, olej až po šípkový. Práve, že to čo tu opisujete sú najúčinnejšie na vrásky. Samozrejme Vám nevyhladí vrásky ani najúčinnejší krém, ale ide tu o výživu a možno prevenciu. Ale napríklad vrásky od smiechu su najkrajšie tak ty som sa rozhodla pestovať!!!

Sima215

ja som kremiky nikdy moc neuznava, ked uz su vrasky hlboke kremik to len tak nenapravi, treba nieco ucinnejsie :)

zuzi74

romca28, preco by to mali byt reklama? Ja sama pouzivam za studena lisovane oleje na plet a som velmi spokojna. Zrejme si ich este nikdy nevyskusala a pises tu len taraniny.

milalila

Proti vráskam používam kolagenové náplaste pod oči. Pokožka je krásne vypnutá. Je ich vo vrecúšku 30 ks a tak mám pokoj na pol mesiaca !!

Ljuba 888

Já mám taký istý problém!! Začínajúce vrásky. Tiež hľadám nejakú kozmetiku, ale neúspešne!! Vyskúšala som od drahých značiek až po lacné. Nič nepomáhalo. Zostala som u olejov. Mám v zásobe 100% arganový, šípkový a teraz je mojím favoritom marulový olej. Vždy si oleje zamiešam do krému a potom aplikujem na tvár. Alebo keď som veľmi unavená, tak si priamo marulový olej aplikujem na oblasť okolo očí. Pozor nie marhuľový ,ale marulový!!!!! Tip: Marula Gold 100% prírodný elixír.

vlastaAlmora

Musím sa zastať SEBY. Prečo by starý človek nemal vedieť s počítačom? To čo je ? To akože staroba je choroba? To v akom storočí žijeme? Príklad moja mama má 70 rokov a je technicky neskutočne vybavená. Používá skyp, počítač, Iphone to isté ovláda aj môj 75 ročný otec.Vedia plynulo nemecky a anglicky, majú priateľov po celej Európe. Tak prečo by 75 ročný človek nemohol používať anglické názvy? Sú neskutočne aktívni a môj otec v 75 rokoch každý deň cvičí s činkami. Je mi z takých názorov zle!!

Kamilala

No s bravcovou masťou nemam skusenosť , ale neupchavalo by to pory ? .. no ja som teraz objavila čaro kremu so slimačím extaktom a som spokojná