Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vase skusenosti s pripravkami na rast prs

XXXXXXXXXXXX

ked priberies a budes brat hormonalnu antiikoncepciu tak sa ti vacsia az budes kukat ja som mala ledva 1a teraz si kupujem 80D a este stale rastu a ot mam 28 a este nemam deti ked som zacala brat antikoncepciu tak mi za 2mesia ce narastli o dve cisla !mala som normalne strach cosa to deje ale boleli ma prsia ked mi rastli a div sa svete rastu mi este teraz takze neviem dokedy,,,,,,,,,,,,,,zacali mi rast ked som mala okolo 21-22 rokov,takze sa neboj ono to pride

AdamKrt

Inac ta hormonalna liecba, tusim estrogenom, by mala pomoct. Ved to uzivali aj muzi, co sa dali preoperovat na zeny a narastli im prsia...

AdamKrt

linda456:

ak Ti ide iba o sebadoveru, tak sa daju nosit vacsie podprsekny + vypchavky.

Ako som hovoril existuje este moznost hormonalnej liecby. Skus sa na nu opytat gynekologa. Operacia by mala byt ako uplne ta najposlednejsia moznost.

Inak vypchavky su uplne bezne, ak Ti ide iba o dojem.

Alebo ak mas vztah a priatela, ze si chcete zalozit rodinu, tak potom to mas idealne. Ako tehotnej Ti porastu...

Lumila 777

Linda ja mám ten istý problém, nosím push-upky, a akosi som si už na to zvykla, dospela som k názoru, že nikdy nebudem mať veľké a ani len malé prsia, už mi to neprekáža, a žiadne prípravky ti ich ani o trošku nezväčšia, možno tak antikoncepcia, ale len kvôli tomu by som si ju určite nedávala, nič si z toho nerob, nie si sama s týmto problémom : )

linda456

Fajn, Adam, predstav si, ze si zena. V obchode kraasny svetrik, bluzka, saty a pod. - no nemozes si ich kupit, lebo v jednych mas prsia ako 12 rocne decko, v dalsich ziadne, v inych ti namiesto prs vidno brucho atd. Kamkolvek sa pohnes, ludia ziju s idealom zenskej krasy - a ta ma prsia (aspon trochu). Ako by ti padli narazky od DOSPELYCH ludi, sice nemyslene az tak zle, ale na sebavedomi to urcite neprida. Vsade naokolo je mnozstvo zien s kyprimi tvarmi a vystrihmi - sed v ich pritomnosti s detskym hrudnikom, na ktory mas problem kupit aj najmensiu podprsenku. Tu ide aj o osobny problem, ze chces vyzerat ako zena, nielen o to, co povie okolie. Neviem, ci to svojim muzskym rozumom pochopis, zena vnima narazky na svoju osobu a svoje telo trochu inak ako muz. Mozno mi vazne chybaju nejake hormony, ale zdrav. stav tomu nic nenasvedcuje...

AdamKrt

Sval, ktory sa stimuluje, rastie.

Prsia Ti mozu narast, ked priberies, alebo budes tehotna, ze sa Ti bude tvorit mlieko. Mozno este, ak by si sa gynekologa opytala, existuju hormony - neviem, ci sa nejedna o estrogen, ktore by mozno mohol predpisat a prsia porastu.

Ale neni nad to, poriadne ked Ti ich vypracuje :)

Neviem, preco sa tak zaujimas o prsia, ved ani pri samotnom milovani nie su prsia nejak podstatne.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vase skusenosti s pripravkami na rast prs - Fórum - ZDRAVIE.sk