Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Podráždenie po holení

Príspevok v téme: Podráždenie po holení
mišo18

Mám 18 rokov.Holievam sa raz do týždňa.Vždy po holení deň niekedy ale aj 3 mám dosť podráždenú,nepeknú pleť.Mávam ju aj suchú a tak neviem akú vodu po holení mám použiť aby mi ju nevysušila ešte viac.Ak použijem nejaký príliš mastný krém zase sa veľmi lesknem. Mám aj pár vyrážok na tvári no po holení to vyzerá nepekne...Čo by ste poradili,čo použiť po holení?. Rozmýšlal som či nie je aj chyba že sa holím len raz do týždňa keď to mám už dlhšie a či sa tým pokožka viac nepodráždi.Môže to byť?

mišo18

Tú alpu som kedsi skúšal a nebolo to bohvie čo.Staré vyrážky možno trochu zmizli ale začali sa tvoriť nové a viac zapálené.
Dnes som videl v drogeríí nejaký balzám po holení s obsahom mäty.Má niekto skúsenosti?

Ivka 1

Miso v dogerii ho nekupis ale ak budes chciet napis mi na mail, je naozaj super.
Alpu po holeni neodporucam, pretoze obsahuje alkohol a ten pokozku zbytocne vysusi a provokuje ju k vytvaraniu mastnoty, takze ak si nechces plet pokazit,radsej to neskusaj.

jakub81

Tie vyrazky mozu byt aj z toho ak sa holis proti smeru rastu fuzov, som mal s tym dost problemy ale ak sa budes holit v smere rastu nemalo by to byt take zle. Inak dobra voda po holeni a ostre ziletky su zaklad, a krem je dobry hociktori hydratacny su aj take po ktorych sa plet tak neleskne.

hanah2

Môj manžel mal podobný problém, ale odkedy používa balzam po holení s vysokým obsahom aloe vera tieto problémy prestali.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Podráždenie po holení - Fórum - ZDRAVIE.sk