Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

CHCEM ABY PRIBRAL

levicaaaaa

lienka-lia: ja ti pošlem môjho priateľa, ten mu dá zo svojich kíl koľko len bude tvoj manžel chcieť... :D

Magy

aby clovek zmenil dlhodoby stav, potrebuje vacsinou viac veci zmenit naraz. V tomto pripade minimalne dve. Okrem jedalnicka este aj prostredie. Moj brat bolpresne to iste. Kost a koza, metabolizmus ako priepast, co zjedol, to v nom zmizlo a kde nic, tu nic, nepriberal. Zmenil prostredie a zrazu je na nepoznanie. Siel do Irska. Tam cely jeho zivot je otoceny o 180°, ma klud, celkovy zivotny rytmus a okolie posobia velmi upokojujuco, takze ziadna nervozita, ktora sama osebe odobera energiu.

Ivka 1

Lienka Lia su rozne koktaily,ktore sa bezne piju ako nahrada jedla ak chce niekto schudnut.Ak chce manzel pribrat,tak je velmi dobre ak ich bude pit po jedle,rozrobene v plnotucnom mlieku. Nekujte vsak rozne vyrobky v obchodoch so sportovou vyzivou alebo fitkach. Vacsinou sa tam predavaju produkty s kopou chemikalii, ktore viac skodia ako pomahaju aj ked narast svalovej hmoty je viditelny.

inkab

Treba ale aj cvicit, ked ma niekto rychly metabolizmus, nepriberie len z jedenia. A hadam chce nabrat svaly, nie masu tuku. Ja mam malo pohybu, jem vela, ina na mojom mieste by mala uz 100 kg.Moj synovec bol chuducky, odkedy chodi do posilky a dobre sa stravuje, nema problem o zaujem bab, ma super telo.

anonym_6805

ahoj,ja zo svojich skusenosti aj zo skusenosti mojich znamych viem,ze ked sa mali dobre tak pribrali,proste ked je clovek v pohode a sa mu dari,tak automaticky priberie a fakt na tom nieco bude,lebo mojmu priatelovi tiez vadilo,ze nohavice na nom lietali a tvar nemal vobec plnu,ale taku vpadnutu,lenze vysvitlo ze aj ked papa teda statocne,tak nemohol pribrat a pricina bola zjavna bol to stres,lenze potom ako to preslo on sa ukludnil a teraz je krasny baculaty,nie tlsty ,ale vyzera zdravo :-) skus porozmyslat v com to je

0vecka

kup mu nejaky gainer z toho priberie skoro urcite chod do nejakeho obchodu so sportovou vyzivou a povedz aky mas problem vecsinou vedia poradit...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

CHCEM ABY PRIBRAL - Fórum - ZDRAVIE.sk