okulare na mozoch

datelinka

vies co, buchto, ty mas nazov dobre, fakt si daj radsej okuliare na mozog, lebo tebe hlavicka nie tak dobre pracuje ako by mala :-)

buchto

mar/ka - ked s tymi "sliepockami" je asi sranda iba :( tie mudrejsie su take nudne a tam som ja ten co robi zabavu a to uz ma prestava bavit :(

pre ostatny schyzu - som tu prvy den tak nerieste kto som :D

mar/ka

huraaaaaa

mozem Ti napisat, lebo mam 61kg.. fuu a ja som si myslela, ze som moletka.. tak to mam stastie.
Ked som mala 16 rokov (a vtedy urcite i menej kg ;o) bola som neeeeestatstne zamilovana do jedneho chalana. Nosil okuliare. Teraz sice nechapem, co som na nom videla, ale nad tym, ci ma ci nema okuliare som sa urcite nezamyslala. Nie som vedec, aby som Ti povedala, ci je to v genoch alebo nie.. ale rozhodne viem, ze ak by to niekde v nich i bolo, tak nastastie mame i rozum, ktory by mal u ludskej rasy vitazit nad pudmy a "genmi" a tym sa lisime od zvieratiek. Dufam, ze Ty si dost inteligentny a rozumny , ze nemas zaujem len o pekne nemoletne neintelektualne "zvieratka" (sliepocky napr.)

buchto

cicus - tak teraz este raz a nie negativne - ak je to tak ako pises vykasli sa na chudnutie radsej sa moja zacni hybat spevnis telo a bude este krajsie posilka/ aerobic 3x do tyzdna a o mesiac dva ani ta nenapadne dieta.. diJETA je pre tluste co pri pohybe by si ublizili, ty ak teraz si pekna tak nedrz ju ale sa viac hyb je to 10000x zdravsie ako dietovat a sediet doma za pc ahoj

cicusa03

datelinka..lenze ja nie som moletka..mam normalnu postavu..ale to buchto nemoze pochopit..kazda zena sa obcas trapi s nejakymi kilami navyse..ale myslim si, ze to je len vsugerovany pocit zien, chlap by si to ani nevsimol..muzmi som ziadana a nikto by nikdy nepovedal, ze by som mala zhodit alebo nieco podobne..