Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Male prsia

ojka

más 13 rokov, tak nemusíš mať žiadne obavy, rastieš, si vo vývine, tak také veci by ta nemuseli ešte trapiť...

meggy10

moja mas 13 rokov a co by si uz chcela? mas na take este cas a nahodou mne sa pacia napr. take 2-ky ja som tiez take nieco mala a po porode mam 85C a chcem to dole a nide to. tak bud rada.

ouky

Martinka..ja mam 16 a mam tak isto nieco medzi 0-1....A ty si este len vo vyvoji..ja ked som mala 13 bola som na tom tak isto..): bohuzial ani teraz nenarastli..ale ja to mam dedicne..skus sa pozriet na svoju mamku...pravdepodobne budes vyzerat ako ona...skoro ako ona...Neboj sa nic...na prsia mas este cass ((:

aluska

neviem naco su 13 rocnej prsia...co s nimi budes robit?niektore zeny nemaju aj cely zivot prsia a co teraz?obesia sa?

Eskymacek

jezis vsak si este vo vyvoji, takze je pravdepodobne, ze ti este dorastu... a ak nie, tak co..?

ja mam tiez nieco medzi 0 a 1 a nevadi mi to :) nikdy som to nejako neriesila a som rada, ze som sa stretla len s chlapmi, ktorym to takisto nevadilo...

takze klud...

pauli 73

Martinka,si normálna?!!!Neopováž sa posielať komukoľvek fotky, veď to budú chcieť po tebe aj nejaký uchyláci!!! ty máš na prsia čas!!!

buchto

neboj sa mal som caju mala 22 rokov a nemala ziadne ale vobec mi to nevadilo aj znamy mal taku a tiezz proste ked mame radi zenu neriesime somariny ako velkost prs! vela chlapov je skor na zadok a nohy to mi ver ;) a mas len 13 netrap sa vooobec este ani nevies co bude ale mozes ist za lekarom skontroluje hormonalne veci nehambi sa je to normalne vela dievcat tak chodi

levicaaaaa

a čo máme začať vzývať nejaké božstvá aby tebe narástli prsia? čo šalieš, do čerta... máš trinásť, veĎ sa ukľudni...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Male prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk