Je to NORMALNE???

Príspevok v téme: Je to NORMALNE???
Annjee

Je v poriadku,ze sa aj po rocnom vztahu necitim na sex,jednoducho,nema to pre mna dolezitost a asi mam nejaky blok a necitim potrebu,tak urobit.Mam uz nieco cez 19 a napriek tomu to akosi nejde,asi som konzervativna...no uz ma unavili aj nespocetne hadky s parnerom,pretoze on stale nevie pochopit,ze preco nie a vini seba......lenze,ja si uz nie som ista nicim:(((

Milenka

aaach, myslim si, ze je to uplne normalne..vobec nevidim problem v tom ze ste spolu nespali este..Ak na to niesi pripravena on to musi pochopit podla mna, a ak ta naozaj lubi a nejde mu len o "TO" tak si pockaa.Potom to aj pre neho bude lepsie.Ale ak sa kvoli tomu hadate, nevem ci vas vztah ma este zmysel..:((

nestea

coo???tak ti toto poviem,ze to normalne urcite nieje.podla mna ak ho lubis nieje dovod vyhovarat sa na strach.ale ked pises,ze to nieje to co byvalo tak sa ti ani necudujem ked sa koli tomu hadate. u mna by bol jediny dovod nemat chut na sex s mojim milacikom len taky kebyze ho nemilujem alebo mam nejaky vazny problem,chorobu, popripade by som sa straaasne hanbila...vies,ano,sex nieje vsetko,ale po rocnom vztahu by bolo nacase...ale asi by som tiez zasla ku sexuologovi

Annjee

niee,nemyslim si,ze je to nejaka vada,lenze,je to moj prvy partner,mozno sa toho bojim,ale uz to nie je to,co na zaciatku,tak asi aj to zavazuje....

mancika

normalne to nie je istotne, si daka vadna, lebo každy normalny človek , ktorý druheho lubi sa chce aj s nim milovať, tuliť s k nemu,citiť jeho telo atd.
takže bud si frigidná alebo si daka asexualna alebo máš nejaku inu poruchu, treba to riešiť so sexuologom a možno aj so psychologom, na takéto veci su odborníci

aluska

podla mna po roku to je divne...sex patri ku vztahu....aby sa nahodou na teba kvoli tomuto nevykaslal...a potom zistis, ze aj sex je dolezity