neviem schudnut :(

Príspevok v téme: neviem schudnut :(
nikusatqo

ahojte .. mam jeden dost velky problem .. nie som ziadna modelka .. mne to osobne nevadi ale v zivote mam s tym problemy urcite to mnohi poznate .. teraz idem na strednu a robia sa tam skusky z telesnej.. a potrebovala by som dat nejake kila dole .. meriam 170 a pri mojej vyske vazim 100 kg. a vobec nic mi nezabera aby som schudla

PetronelaPet

Vyskusaj produkt Body Shape od firmy ProLife z Noveho Zelandu. Je 100% prirodny a pomohol nielen mne ale aj mojim dvom spoluziackam. Da sa kupit uz aj u nas na -odkaz odstránený- ;-)

zuzic

no lebo mi rano nechuti:( chlieb do seba asi nenapcham..:( takze to si mam jak dat na veceru jedno vajce alebo jak?:))

suzenka

s preco si nedas na ranjaky ten chlebik so syroma k tomu velku rajcinu???

treba obmienat a nie kazdy den to iste :)

na veceru bielkoviny+zelenina

vajicka, syry, tuniak, rybky, chude kuracie masko, chuda sunka, + rozne duhy zeleniny..

ci uz si das zeleninu surovu alebo si ju podusis alebo zapecies to uz je na tebe...

ale na veceru ziadne zemiaky, ryzu, pecivo, chlieb, sladkosti, cestoviny..

zuzic

bingham nemam cas sporotovat, ale snazim sa cvicit pri uceni minimalne 110 brusakov a take zdvihacky...
a inac tato tema sa ta az tak netyka takze papa:)

zuzic

no jasa:) pomozes mi?
zuzina6520@gmail.com
a co by teda malo byt na veceru?:( neviem ci nahovorim maminu aby som jedla na veceru nieco ine ledva som ju nahovorila na ranajky cerealie...:(

suzenka

poobede by si nemala papat ovocie pretoze obsahuje dost cukru..a vecer zaidne sacharidy...cize nie chlebik..

na obed mozes kluuudne vsetko..co ti mamina navari..

nevidim ziadnu zeleninu a celkovo co si napriklad na sobotu je strasne malinko...

po piatej nejest je velka hlupost...

skus doobeda sacharidy+ovocie, zelenina
obed co mas navarene cize bielkovina+ sacharidy, poobede bielkoviny+zelenina..posledne jedlo 3 hodiny pred spanim aby to telo dokazalo este stravit..a tie vecere hlavne dodrziavat pretoze vecer je metabolizmus najpomalejsi a kedze bielkoviny su lahko stravitelne nema problem ako pri sacharidoch ako napriklad pri tom chlebe co si napisala..

ak by si chcela poradit co kedy papat a rozpisat co na ranajky, desiatu, obed, olovrant, veceru kludne tu nechaj mail a mozme pokecat :)