neviem schudnut :(

Príspevok v téme: neviem schudnut :(
nikusatqo

ahojte .. mam jeden dost velky problem .. nie som ziadna modelka .. mne to osobne nevadi ale v zivote mam s tym problemy urcite to mnohi poznate .. teraz idem na strednu a robia sa tam skusky z telesnej.. a potrebovala by som dat nejake kila dole .. meriam 170 a pri mojej vyske vazim 100 kg. a vobec nic mi nezabera aby som schudla

zuzic

aluska: 164, vazim 60:( ked som zacinala mala som 65...no snazim sa od konca jula...ale mali sme v rodine vyznamne vyrocia tak asi tri krat som prerusila
suzenka: napr. piatok: ran: cerealie, tie obycajne s mliekom
desiat:jablko
ob: file a zemiaky:(
olo: ovocie
vec:chlieb so syrom
sobota: ran: cerealie
desiat: mandarinka
ob.: som nestihla
olov: ovocie
vecer: segedinsky gulas
problem je ze musim jedt vsetko co mama navari, tak sa snazim aspon v mensich davkach, po piatej nejem..

aluska

zuzic a ak sa mozem spytat aku mas vysku, kolko kg si mala ked si zacala chudnut, kolko mas teraz a ako dlho sa snazis chudnut?

zuzic

nemam rada vyprazane veci takze to je poriesene:) sladke nepijem, tak uz neviem kde je chyba...staci mi zhodit uz len 5 kil a tie nie a nie dole..:(

aluska

zuzic tak myslela som to tak, ze jasne ze asi by si nemala jest vyprazany syr s hranolkami a majonezou...ale ked zjes na obed co ja viem ryzum, na ranajky platok celozrnneho chlebu so sunkou a zeleninou, na desiatu tiez nejaky chlebik, na olovrant nejake to ovocie, na veceru cottage cheese so zeleninou, tuniaka vo vlastnej stave so zeleninou,alebo jogurt...a hlavne pit vela vody! nepit sladke vody, dzusy tiez moc nie...ked tak si daj miesto olovrantu pohar 100% stavy, napriklad ananasovej...a hlavne na to treba cas..

nikusatqo

ja uz jedavam iba jedno jablko za den ako veceru .. ale inak jedavam skoro vsetko ale s mierou ako bolo povedane .. jednoducho telo potrebuje vsetko .. co sa tyka bielkovin sacharidov cize treba to nejako striedat