Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krvácanie od 10. dňa MC

Príspevok v téme: krvácanie od 10. dňa MC
agatha2

Ahojte, už asi 2 roky mám problém so špinením a kvácaním mimo MC. Špinenie, ktoré bolo iba občas sa zmenilo na krvácanie jasnočervenej farby a pravidelne každý mesiac. Cyto a sono mám vraj OK, lekárka mi odporučila Evru -hAk náplasť na úpravu cyklu. Užívam už 4 mesiac, ale nepomohlo. Teraz sa krvácanie objaví presne na 10. deň MC a trvá väčšinou až do normálnej MC, ktorý mám pravidelne a bez komplikácií aj ked krvácanie je silnejšie hlavne 2. deň. Už som zmenila aj lekára, ale nič nepomohlo. Vraj mám užívať Ascorutin, čo však podľa mňa nie je riešenie. Viete poradiť vy?

agatha2

ahoj inka, vdaka za ohlas, ja mám 36 rokov, taktiež som poskúšala kdejaké čajíky anič, ak dačo pomôže dam vediet

inka

ahoj,ja neviem poradit ale zato mam ten isty problem ako ty.mam 44 rokov a uz hadam aj 5-6 rokov sa rapim s tymto problemom.po nasadeni HAK sa mi problemy este zhrosili tak som ju vysadila po 3 mesiacoch.vsetky vysledky mam tak isto ok.zmenil asom tak isto lekara,co teraz aj trochu banujem,ale bola som z toho zufala.
par krat mi lekar osetroval krcok s kyselinou ale ani to nepomohlo.uzivam pravidelne ascorutin a ani to nepomaha.a to ho uzivam uz vo vacsich davkach asi 3 roky.skusala som aj alternativnu medicinu,ked som si uz myslela ze nieco zabralo a 2x po sebe som mala tzv.cisty mesiac tak som bola stastna jak blcha ze som konecne nieco objavila,ale potom sa to vratilo spat.bola somaj v nemocnici na kyretaz,histologia bol atiez v poriadku.takže,poradit som ti neporadila,ale keby ti nieco pomohlo daj vediet,budem povdacna.
ps:kolko mas rokov?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krvácanie od 10. dňa MC - Fórum - ZDRAVIE.sk