Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Masticka na červenú ritku

Príspevok v téme: Masticka na červenú ritku
sharon stone

dobrý den,rada by som poprosila o radu,poradte mi nejaku masticku,alebo nejaký recept na červený zadok u 9 ročného chlapca.Lekarka nam predpísla mastičku Imazol,nezabrala,skusali sme pytiol,sudokrem,masticku s rybacím olejom,..uz mam pocit,ze neviem čo mu dat,aby sa zlepsilo. Niekde som čítala že je dobrá i mast z oblasti homeopatie Cicaderma...dakujem za vase nazory.

bepanthen

ahojte, nam velmi pomohla masticka bepanthen - lieky24.sk poradila mi ju kamaratka na ritku a za 1-2 dni zapareninky zmizli :)... teraz ju pouzivame aj ako prevenciu.

Lili007 - Maria S.

Keďže sa u syna problém opakuje treba hľadať príčinu a nie riešiť dôsledky. Má syn kvalitné spodné prádlo? ...ideálne bavlnené a biele.
Intímnu hygienu treba robiť každý večer...to obnáša umývanie v čistej vlažnej vode, dôkladné ale jemné osušenie a natieranie krémom predchádzajúcim zapareninám. Nám sa veľmi osvedčil Bepanthen Extra,ktorý nás zachránil aj v tých najnepríjemnejších situáciách. Pokiaľ možno nech syn nosí doma len voľné bavlnené tepláky /bez spodného prádla/...nech sa prosto vetrá.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Masticka na červenú ritku - Fórum - ZDRAVIE.sk