Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako narásť?

pomocnica

cecilia 26- pozri si fun radio pri : láska hory prenáša, láska výšku nerieši. choď dole a potom daj Ďalšie články a možno ešte raz a nájdeš to tam. :) Dúfam, že pomôže otvoriť oči. . :)

_nn22

Ahojte, prosím vás, mám 15 rokov a 156 cm. Moji rodičia sú pomerne vysokí, ale starí rodičia boli vždy takto nízki. Je možné aby som narástla aspoň do 165, aj keď to mám geneticky dané, že budem nízka? Máte nejaké dobré rady ako narásť ešte pár cm? Vopred ďakujem :)

rolo holec

moj oco má 195 cm a mama 170 cm a ja som 8 a mám 152 cm a moj oco ked mal 13 tak tieš bol najniší s triedy a ked bol 9 a prvak na strednej tak cez 3 mesiace narastol 10-15cm mislite že to zdedím ponom moja mama bola navyšia s triedy ked mala 13 až 14

Celia26

Winki, ved prave toto.. ja sa ho nemienim vzdat iba preto, ze ostatni na nas udivene pozeraju, ako sme sa my dvaja mohli dat dokopy... ja si s nim az prilis dobre rozumiem...

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako narásť? - Fórum - ZDRAVIE.sk