Ako narásť?

Celia26

Winki, ved prave toto.. ja sa ho nemienim vzdat iba preto, ze ostatni na nas udivene pozeraju, ako sme sa my dvaja mohli dat dokopy... ja si s nim az prilis dobre rozumiem...

Celia26

Caute. Ja mam 163 cm a ten moj 190.. no, niekedy, ked ideme po ulici, mam taky zvlastny pocit, ako keby sa ludia po nas poskulovali. Myslite si, ze je neobvykle, aby spolu chodili tak vyskovo rozdielni ludia?.. pretoze ja ho lubim..

juliass smajlo

165 cm je uplny priemer vysok zien tak nemas preto zufat. Ale ucite si nekupuj nijake pripravky na rast - su to hluposti. Skus robit nejaky sport alebo pohyb - najlepsie je ak budes behat alebo napr. nejaky volejbal skus. ja som tiez merala 160 cm a ako som zacala robit sport narastal som o 8 cm. Vies u kazdeho je to ine , zalezi na pohybe, genetike , strave.... jA mam rodicov velmi vysokych mama 180cm a otec skoro dva metre a pozri meriam 168 cm, pretoze som cela po mojej babicke a ta meria tak 170 cm. Niektori ludia rastu aj do 20 , no niektori , bohuzial , aj do 14-15 rokov.

sanjal

vy zeny sa mate vacsina chlapov ma rado male zeny od 160 - 170 max 175.
Maly chlap si nikdy zenu nenajde nech je hociako pekny pokial ma 160.
Vsetky malunke zeny maju vysokych priatelov, potom vyska ich deti zavisi na zhode okolnosti 150 cm mamicka + 175 cm otec = neznama , ak to je vyska mala chalan to bude mat v zivote tazssie, ak dievca a je pekne bude velmi vyhladavana.

pato_14

Ahojte..Chodím do 6.triedy a som najmenší z triedy.Mám iba 143cm a ostatný maju nad 150 :/ ..Vadí mi moja malá výška...Do konca tohto roka chcem mat aspon 150 cm..Viete mi pomoct?

sydney

si este mladucka,clovek rasite tak do 24,aj menej. ja som este ako 21rocna podrastla o 2cm (mam teraz skoro 180cm).je to cele o genoch,ak mas vysokych rodicov,tak mas lepsie sance :)

Izabelka_MT

No vidíš moja mama má 164, oco asi 170 a ja mám 174, aj vy by ste chceli čoo ?? :) Long legs are sexy :))