Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako narásť?

Celia26

Caute. Ja mam 163 cm a ten moj 190.. no, niekedy, ked ideme po ulici, mam taky zvlastny pocit, ako keby sa ludia po nas poskulovali. Myslite si, ze je neobvykle, aby spolu chodili tak vyskovo rozdielni ludia?.. pretoze ja ho lubim..

juliass smajlo

165 cm je uplny priemer vysok zien tak nemas preto zufat. Ale ucite si nekupuj nijake pripravky na rast - su to hluposti. Skus robit nejaky sport alebo pohyb - najlepsie je ak budes behat alebo napr. nejaky volejbal skus. ja som tiez merala 160 cm a ako som zacala robit sport narastal som o 8 cm. Vies u kazdeho je to ine , zalezi na pohybe, genetike , strave.... jA mam rodicov velmi vysokych mama 180cm a otec skoro dva metre a pozri meriam 168 cm, pretoze som cela po mojej babicke a ta meria tak 170 cm. Niektori ludia rastu aj do 20 , no niektori , bohuzial , aj do 14-15 rokov.

sanjal

vy zeny sa mate vacsina chlapov ma rado male zeny od 160 - 170 max 175.
Maly chlap si nikdy zenu nenajde nech je hociako pekny pokial ma 160.
Vsetky malunke zeny maju vysokych priatelov, potom vyska ich deti zavisi na zhode okolnosti 150 cm mamicka + 175 cm otec = neznama , ak to je vyska mala chalan to bude mat v zivote tazssie, ak dievca a je pekne bude velmi vyhladavana.

pato_14

Ahojte..Chodím do 6.triedy a som najmenší z triedy.Mám iba 143cm a ostatný maju nad 150 :/ ..Vadí mi moja malá výška...Do konca tohto roka chcem mat aspon 150 cm..Viete mi pomoct?

sydney

si este mladucka,clovek rasite tak do 24,aj menej. ja som este ako 21rocna podrastla o 2cm (mam teraz skoro 180cm).je to cele o genoch,ak mas vysokych rodicov,tak mas lepsie sance :)

Izabelka_MT

No vidíš moja mama má 164, oco asi 170 a ja mám 174, aj vy by ste chceli čoo ?? :) Long legs are sexy :))

domcicicici

ahojte!!! Volam sa dominika mam 15 rokov a moja vyska je 154 cm , ale chcela by som este vyrast aspon do 170 cm lenze moja mamina ma 157cm a moj ocino ma 188 cm .. myslite si ze to mozem dosiahnut este dako !!! pomozte mi co mam preto robit ..........Ako sa stravovat ?? a cim sa stravovat ?? sport atd...!?!?!!! DAKUJEM VAM !!! :P

Ady

Na ničom.Výška zaleži na genoch ktoré si zdedila po rodičoch.Ja mam otca ktory ma 185 cm...jeho vyšku so zdedil lebo mam tiež 15 a meriam 178-179 cm.A človek rastie až do 21 rokov.Takže sa neboj narastieš ešte,ale tieš si zapametaj že to zaleži aj podla výšky tvojich rodičov,stravy,pohybu a pod.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.