Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Solárium

anka535

a este som sa chcela spytat tie kremy si mozem netriet aj na tvar? lebo zatial co som bola v solarku ma velmi neopalilo a tvar mi zase trochu scervenela

anka535

Deee a ako si objednavas z toho onyxu? lebo pri objednavkach tam bolo napisane len telefonne cislo, tak ci sa to da aj mailom

Simoníína

Tak stačí ked si dám normálny krém? a na telo keby si dám len opalovací krém alebo telové mlieko by nestačilo? lebo na tie 3 razy sa mi neoplatí nič kupovať a dakujem za rady :)

Deee

no ked nepouzijes ziaden kremik kozu citit za spaleninou, s kremikom ta opali, ale koza je aspon trosku chranena proti predcasnemu starnutiu, odporucala by som skor kazdy druhy den, aby sa koza trosku spamatala, kazdy den to by boli asi soky, ja som to raz neodhadla a cas som si predlzila o minutu, spieklo ma jak kurca :-) na tele ani stopy, krasna hneda, ale tvaricku som mala ruzovu ako prasiatko, prejavilo sa to hned na druhy den rano, takze ak mas citlivu plet na tvar by som odporucila aj kremik s ochrannym faktorom aspon tenku vrstvicku, ja som pouzivala bezny denny krem na plet, ktory mal OF 15 a potom uz bolo fajn

Simoníína

dakujeem welmo pekne x) to pozriem a ked tam budem chodit 5 dni po sebe tak by som sa aasi spalila keby sa s nicim nenatriem ze?

Deee

ja som pouzivala znacku onyx konkretne deep brown, najdes na stranke onyxusa . sk, najskor som, ale poskusala mensie balenia - jednorazovky a potom som si kupila velke balenie, tak poskusaj, co ti sadne, to moje aj krasne vonia

Deee

ja som sla na 5min do turba, solarko ma moja znama odporucila mi kremik na krajsiu hnedu, a skutocne pomohlo, ked som sla bez kremiku nechytilo ma tak pekne a dobre ako s kremikom, takze odporucam aj kremik aspon na zaciatok a navyse tie kremiky obsahuju aj zlozky na ochranu koze pred predcasnym starnutim, ale POZOR NIE JE tam ochranny faktor ako u opalovacich kremov, je to len mliecko do solarka bez ochrany pre ziarenim

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Solárium - Fórum - ZDRAVIE.sk