Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

strie na prsiach:(

Príspevok v téme: strie na prsiach:(
alllaaaaa

cchem sa opytat ci ma niekot podobny problem ja tenTO problem mam uz asi od 15rokov len to je problem proste prsia mi narastli velmi rychlo naraz a mam ich velke dobre Dcka teraz mam 21rokov neviem no proste vadi mi to ze tie strie su dost vyrazne ako v podrsenke ich nieje vidno ale problemom su plavky v tych uz to je vidno ja len sa chem opytat ci nieketo nema skusenosti bude s nejakym pripravkom alebo otazka pomoze solarko resp aspon kus zmiernit vidditelnost?PROSIM PISTE VDAKA

zuzic

no hej nepomoze...u mna to nebolo take brutalne, lebo sak ja som nebola tehotna (mam 15:) ja som priberala pomaly (ale isto:) a kedze som bola decko ani som to nejak nepozorovala...mno skusala som jednu mast, ale to je zbytocne uz som sa s tym zmierila patri to ku mne...akoze neni som ani teraz nejaka miss postava, ale som celkom spokojna, mam v genoch plnsi tvar tela (hlavne stehna maju vsetky zeny v rodine )ale podarilo sa mi tak akurat schudnut takze uz len nejake tri kg a neham to tak...

meggy10

zuzic ja som vazila 50kg a rodila som so 72 zacala som rychlo priberat ale mastila som si brucho strie sa mi spravili na prsiach, a trosku na brucho ani moc to nevidno, ale ked som chodila, boleli sa strasne nohy a na lavej cele lytka ale to sa mi spravilo z jedneho dna na druhy, a toho sa uz asi nezbavim, este potrebujem zopar kil schudnut na moju povodnu vahu, ale to aj tak nepomoze.

zuzic

meggy: na zadku, bruchu, stehnach, a chrbte nizsie:DD som cela pasikava:)) no mam to od toho, ked som bola mala velmi prudko som pribrala a odvtedy to mam:) postavu uz mam fajn ale strie mi ostali:( no nemam moc zalubu v kupaliskach takze mi to vlastne az tak nevadi...i ked viem si predstavit ze by som bola aj krajsia:)) ale hlavne ze som ako tak zdrava:)))

alllaaaaa

oki ako nieje to az take strasne ale vies na dennom svetle to je vidno a dost a preto ma to dost tankuje:-)ALE SU OVELA OVELA HORSIE VECI

alllaaaaa

no tak dakujem myslela som si ze asi sa s tym neda nic robit resp zvykam si no co uz je to sucast mojho tela aj ked nie moc pekna....

zuzic

ja mam strie vselikade a neda sa toho zbavit. skusala som vselico a jednoducho to nejde...iba zbledlli casom...zvykla som si..

meggy10

poviem ti len tolko ze strii sa nezbavis ja ked som otehotnela tiez mi zacali rychlo rast a tiez sa mi to narobilo a mastim si to s pripravkami nato a nic.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

strie na prsiach:( - Fórum - ZDRAVIE.sk