Problemy so spolubyvajucou

Príspevok v téme: Problemy so spolubyvajucou
Venice

Ahojte...som na intraku uz druhy rok, a tento semester sme dostali na izbu jedno dievca...neda sa to s nou vydrzat, nevidela som ju ani raz sa sprchovat, hrozne smrdi/ako ked sa zena dole neumyva/...je hrozne obezna, vkuse daco vyjeda,a k tomu je to este aj hrozny clovek..nechcem byt zla, skusala som to vydrzat, ale toto sa fak neda...ako jej taktne povedat aby zacala normalne zit???je mi kus blbe len tak sa jej opytat ci sa sprchuje..ale je to tu vazne na nevydrzanie,vkuse musime mat otvorene a vetrat, poradte prosim

jajka001_

konfrontaciam, aj neprijemnym, sa v zivote nevyhnes. ked je taka ako pises, tak jej to povedz natvrdo, ze smrdi. naznacovanie nic nepomoze. povedzte jej to spolu s tou druhou spolubyvajucou - v jednote je vraj sila :)jedna na jednu nemas taku sancu.

Venice

jej baby ste fakt zlate, ze to chapete...ono ano, vzdy rozmyslam, ze ako jej to povedat,naviac sa ale bojim tej konfrontacie...nieje to clovek,s ktorym by sa dalo normalne rozpravat, ona aj ked obcas daco povie, tak bud hovori nejake obscennosti z jej sexualneho zivota, ktore ani jednu z nas nezaujimaju,alebo nic plodne...biju sa v nej rozne osoby, dievca s nadvahou/mienka zenateho muza/plus naozaj neznesielny clovek, tym myslim pre ostatnych a spolocnost...preto mam pocit ze keby jej to aj ktovieako milo poviem, nevzide z toho nic dobre, akurat by sa to mohlo zhorsit, ak nam tu inu izbu naozaj nedaju:(

datelinka

ano, osviezovac mozete pouzivat, to je dobry napad. ale co s hygienou? a ked ma este priatela takeho ako ma... no kazdopadne, umyvat by sa mala.
sadni si raz oproti nej a porozpravaj sa s nou, milo, uprimne jej povedz o jej probleme (vsak ti ludia, ktori zapachaju sa naozaj vo vacsine pripadov necitia) a povedz jej, ze je to pre jej dobro, vsak vona (respektive nezapachanie :-)) je zaklad v styku, v komunikacii s ludmi. kazdy k nej hned musi zaujat odmietavy postoj, ked nakupuje, ked vybavuje uradne veci, alebo pri studiu, v sukromi :-(

Hnedoocka30

Zabudla som dodat, ze sice ten osviezovac problem neodstrani, akurat vam mozno ulahci to cakanie na druhu izbu ;)

Hnedoocka30

Ked som ja byvala na intraku, bol tam jeden chalan, po ktorom sa muselo vetrat ak dosiel na navstevu. Kamoska skoro skolabovala ked si sadol na jej vankus a ona na nom mala potom spat. Nastastie, my sme s nim nebyvali a mne ho bolo viac luto, ako by som nim opovrhovala, pretoze okrem tej chyby, bol uplne normalny a mozno len necitil, ze zrovna nevonia. Tvoj problem uplne chapem, je to tazke, zvlast ked slecna nema zrovna tu najlepsiu charizmu a ohlad voci vam. Neskusali ste nejaky osviezovac vzduchu co sa zapina do zasuvky a vonia 24 hodin denne?

Venice

no prave ze nie, ako som uz pisala musime vydrzat do decembra/januara ci sa odstahuju nejaki piataci...vkuse si len hovorim ze vydrzim to, ale dni sa strasne vlecu a ja vzdy ked sa mam vratit v pondelok do skoly ma chyta hroza ze co bude zase cely tyzden...uz sme aj rozmyslali ze by se vymysleli nieco ze ona sama by sa chcela odstahovat, ale ona nevnima okolity svet, aj keby som jej dala na postel kilo hnoja jej to bude jedno...a tusim by tam nebola ani ina vuona:D

mary_anne

coo??!! no ja tiez nie som rasistka, ale toto by som nezniesla. ktovie, aky bacil ti tam donesie a ona tak isto..
no urcite by som to zacala riesit! nie je niekde inde volna izba? ci mieste s niekym??

Venice

sme tam len tri..nieje to ani bunka ze by nas tam bolo viac, a t moja druha splubyvajuca je tam malo, lebo byva blizko tak dochadza autom..takze som s nou vacsinu casu...este jeden gol mam..ma frajera cigana a ten tam hocikedy pride, nemam nic proti romom, kym su aspon kusok inteligentny ale tento clovek asi ani neskoncil zakladnu, mimotoho ma manzelku a deti a chodi tam za nou, uz som normalne rozmyslala ze si zistim cislo jeho zeny a poviem jej co kde robi, zufale riesenia:D

Venice

Nieje jedinacik...a pochadza z niekade z konca republiky cize ani nechodi domov...najhorsie je to po vikende ked sa vratite na izbu tam sa naozaj neda dychat...a to s tymze jej to mame povedat...skusali sme to naznacit no narovinu nie...neviem ci je v pohode narovinu dakomu povedat nech sa uvedomi lebo smrdi, smrdi cela izba a este aj vytah ked sa nim vezie...bohuzial niesom z tych raznejsich, co to len tak povedia:/