Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Bývame len u nej doma

Príspevok v téme: Bývame len u nej doma
maťo_p

S dievčaťom sme spolu už 8 mesiacov. Ona býva v meste ja na dedine. Ona u mňa ešte nikdy nebola ,ja chodievam za ňou a poväčšine teraz v zime bývame u nich doma.Ona mojich rodičov ešte ani nevidela.Myslíte si že by jej to mohlo vadiť alebo si čosi myslieť,že ona ma predstavila už veľmi dávno a ja ani po 8 mesiaoch?...Mne osobne je trošku blbé brať domov. S kamošom bývame u mňa veĽmi dlho a ona o tom vie ale ona u nás ešte nebola. Myslíte že si o tom niečo môže myslieť?Nenaznačovala zatial nič.

n,,

ahoj.. tak sme na tom podobne alebo skôr bola som na tom ako ty! len s tým rozdielom že ja som baba... môj chalan.. ma bral k nemu tiež tak po pol roku..roku... a spoznala som jeho rodičov.. uplne skveli(niekedy ich mám radšej ako mojich) majú dom krásny moderný veľký aj peniažkov majú a ja? hmm ja mám rodičov ktorý sa stále hadaju otca alkoholika nevedia si nič našetriť.. lebo otec prepije.. stále sa vyhráža.. a mama mi dava čo len môže... bolo mi to blbé ho priniesť.. ku mne ale priniesla a predstavila som ho len mame! do teraz to tak je lebo ani ja s otcom nemám dobrý vzťah.. a on nemá ani záujem myslím otec... chalan vie že nemam idealnych rodičov.. a tak sme u mna len vtedy keď su neni naši doma.. to je občas a taktiež mám izbu so sestrami takže.. radšej sme u nho a on to aj tak v pohode berie.. veď zober tvoju babu k vám.. nemusite byť tam stále len raz.. predstaviť mame... nemusíte byť celý den doma chojte sa preisť ukáž dedinu.. pozvi ju niekam na obed... ona pochopí že tam nemôžete byť stále. ale musi vedieť lebo ak jej nič nepovieš.. tak bude mať blbé myšlienky a potom bude k tebe iná... neboj prežiješ to raz...

inkab

Podla mna by si jej mal povedat, co ta trapi, tak ako tu. Povedz jej, ze by si ju rad zobral k vam, ale ze rodicia si ini, ze aj domcek nemate tak krasne zariadeny. To, ako sa rozhodne uz nechaj na nej, dievca si v kazdom pripade bude vazit tvoju uprimnost a uplne jej po tvojich slovach zmakne srdiecko.
Za rodicov sa nesmies hanbit! Vaz si ich. Staraju sa o teba, dali ti zivot. Uplne taketo myslienky vypusti z hlavy. Na take veci myslis preto, lebo si este mlady, neskor to tak nebudes brat, uvidis. Ale s babou sa normalne porozpravaj, oceni to.

maťo_p

Neviem či ju nieoč také napadlo či sa hambím za ňu, ale rodičia mi povedali že či sa hambím keď ona u nás nebola. Oni vedia že som dosť iný ako oni a tak to brali zo srandy celkom.Len raz sa asi naštvali keĎ ozaj čakali že ich predstavím a nakoniec s toho nič nebolo.
A ja si na jednej strane aj hovorím že má ma rada a určite by nevznikli nejaké problémy za toto ak to aj ja budem brať normálne ale zase na druhej strane je mi to aj nepríjemné,neviem čo by sme u nás aj robil mám izbu z bratom a ten vie byť niekedy riadne dotieravý. Myslíte že ak by sa nenaskitla príležitoš že by som ju nevzal k nám mal by som jej aspoň trochu niečo povedať aby si naozaj nemyslela, že sa za ňu hambím alebo neberiem ten vzťah vážne?

alllaaaaa

tak ja som s priatelov 3roky a tiez najprv ja som ho nasim predstavila asi uz po 2mesiacoch a stale sme boli u nas lebo mi mame dom a mam tam vlastnu izbu tak aj preto a priatelovych rodicou som oficialne spoznala asi az po 1 neviem preco proste nenaliehaal som na neho a teraz je to super rada si s nimi pokecam
a co sa tyka toho co si napisal ze vy mate maly dom neboj sa toho to vobec neje hamba alebo ako to nazvat
ale bolo by najlepsie aby si ju zoznamil s rodicmi lebo mi zeny niekedy mame rozne myslienky ako napriklad ci sa za nu nehambis a take veci
takze to je moj nazor a osobna skusento
good luck

ramirka

mato..rozumiem ze mas blok ak vidis ze u vas je to na inej urovni ako u nich. ale poviem ti jedno ak ta miluje tak ju to ani nenapadne takto zmyslat..a co sa tyka rodicov bud na nich hrdy ty a budu ich tak brat aj ini...

janka24

Spomínam si ,že sestra ked mala pisat životopis raz,tak nechcela uviest povolanie rodičov -mamka šička,tatko skladnik...Dokonca našho tatka volala pred inými oco nie tatko,lebo,že nikto nevola a ja schválne som tak volala a v 9viatke ma volali tatka zo srandy...Ale moja mamka tak krásne zariadila byt za tie roky, našetrila si a dala nam toho vela ,možno nie vždy z materialnej stránky aj ked mne tonikdy tak velmi nechybalo,lebo sama som si vedela našetriti z reckoveho,ale hlavne, čo sa týka lásky,dokonca nám aj na prihlašky na vyšku zaplatila...teda j ti tým chcem povedat,že hladaj tie pozitíva na roidčov a dome,pretože ak priatelka vyciti, že sa ti niečo na tom nepozdava, sama sa bude bat ist do Váš ak uvidi,že to berieš okej,tak aj ona to tak vezme-spomínam si ako ma manžel priviedol k nim domov, bol pokojny, ale citila som napatie a ako čakal, ako na všetko budem reagovat. Ani on nema dokonalých rodičov-mama ich opustila, oco sa zanedbal,ale no a čo..ja som poznala jeho, lubila ho a stále lubim a ostatne oklnosti boli iba take doplnkove okolnosti. Tak ak ta IBA toto trapi nemusi. Priatelke, či sa to bude pačit alebo nie, nebude sudit teba podla domu, či rodičov- ved rodičia vedia šetrit, logický može usudit, že nemrhaš peniaze,ale zase nemusi to byt pravda...
Nemaj obavy.

maťo_p

Ja mám 18 ona 17. Viem že si ich nevyberiem a že sa s tým nič nedá robiť. Vlastne preto by ani nemalo dôvod ma to štvať ale aj tak mi to nie je príjemné

maťo_p

No viem že mám blbé dôvody prečo ju nezavolať ale napríklad je to v tom že oni majú veľký zariadený dom.My máme len malý obyčajný dom na dedine.Nie že by sme boli chodobný len rodiča sú zastaralí a nerobia veľké investície a šetria kde sa dá.A možno sa hambím aj trochu za rodičov. Sú dosť odlišný ako aj ja alebo aj jej rodičia.Sú to možno blbé dôvody ale sa za to hambím niekedy veľmi

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bývame len u nej doma - Fórum - ZDRAVIE.sk