FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Predlzenie vlasov

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Predlzenie vlasov" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Krása
    lussiee19.11.09 23:02??.??.4.42

baby napiste mi,ktora metoda predlzovania vlasov je fakt najlepsia.ja nechcem clip in. chcela som si dat vlasy predlzit keratinom ale odovaraju ma od toho,a sama som videla na kamaratke ktora tak ma predlzene vlasy uz par mesiacov,ako jej to vyrasta a tie vyrastene vlasy ma strasne dokudlene ako dredy preto mam pocit ze asi by mi to velmi znicilo vlasy,lenze s inou metodou som sa zatial nestretla.strasne si chcem dat predlzit vlasy ale zase aj za rozumnu cenu,nie v salonoch za 30 tisic.vlastne potrebujem vediet ktora metoda predlzenia je najsetrnejsia... chcem si kupit vlasy z netu... a preto prosim o radu

• gaba92630.04.14 19:31??.??.232.181

ahoj takže najšetrnejšie metóda je microringová metoda , ktorá je šetrná k vlasom. Dosť som o tom "študovala" a hlavne aj z praxe mojich známych. Tuto metodu som nakoniec aj ja začala robiť . Dokonca ju mám aj ja sama :) tiež som bola jedna z tých dievčat , ktoré po tom velmi túžili a nakoľko mi velmi pomaly rastú vlasy som sa nakoniec rozhodla pre tuto metodu. Pomáham tým takto dievčatám ktoré túžia mať dlhé vlasy alebo ich majú velmi riedke , či pomalú rastú. Nakolko aj viem že kaderníctva si za to dosť pýtajú . Ak by si mala záujem , alebo otázky kludne napíš . Myslím že tam mám aj zverejnený email. Dada

• elly3006.03.14 17:11??.??.189.126

Ahojte, no keratin urcite nie, ak nechcete prist o svoje vlasy. Ja odporucam euroloky, sama mám nimi preldzene vlasy uz vyse roka a je to super :)..dala som si predlzit od EZ hair www.ez-hair.sk, ktorí aj majú rovno vlasy k dispozicii, takze vsetko pod jednou strechou :)..je to velmi setrna metoda, vobec sa mi nijako neposkodili moje vlasy a vyzera to prirodzene...takze ked predlzit jedine tu a eurolokmi :)

• elly3006.03.14 17:11??.??.189.126

Ahojte, no keratin urcite nie, ak nechcete prist o svoje vlasy. Ja odporucam euroloky, sama mám nimi preldzene vlasy uz vyse roka a je to super :)..dala som si predlzit od EZ hair www.ez-hair.sk, ktorí aj majú rovno vlasy k dispozicii, takze vsetko pod jednou strechou :)..je to velmi setrna metoda, vobec sa mi nijako neposkodili moje vlasy a vyzera to prirodzene...takze ked predlzit jedine tu a eurolokmi :)

• Luky211229.12.13 22:15??.??.52.34

Lekno09

Clipy urcite nechcem to je dobre iba na nejaku prilezitost a nie na bezne nosenie....

• lekno0928.12.13 11:59??.??.176.75

ved si daj radšej clipy,mas to v pohode potom,pozri stranku nanic vlasy.

• Luky211228.12.13 09:57??.??.52.34

Ahojte,

uz par rokov si davam nadpajat vlasy metodou microring ( keratin uz nikdy viac) ,metoda microring je super ale este ani raz som nebola spokojna s kvalitou vlasov a to som nebola len v jednom salone...neviete mi poradit kde mam ist alebo z akej stranky si mam objednat fakt kvalitne vlasy?skoro vsetky co som doteraz mala casom po zmyti zostli suche,samozrejme boli potiahnute keratinom ktory sa zmyl!!!

Dakujem :)

• krasnajar26.05.13 17:30??.??.10.217

dovolim si vas upozornit na fakt, ze ani to lepidlo/ keratinove/ ktorym spoje lepia k vasim vlasom nie je setrne... navyse do hairtalk , alebo inak volajucej sa metode nedavaju nikdy panenske vlasy, cize vlasy sa rychlo opotrebuju... cize prvotna investicia je sice menej, ale ked to vypocitate ze vydrzia max pol roka, u blond aj menej, tak ta investicia taka skvela vlastne nie je... ja hovorim ze okrem keratinu a ostatnych metod za tepla, je vsetko vzdy lepsie ako toto.. ale zase ani jedna metoda nie je k vlasom uplne skvela..

• tina111226.05.13 15:56??.??.226.132

ja si davam tiez pasky dva roky

len mam problem ked mi ich davaju dole ze mi zostava paska vo vlasoch alebo lepidlo

ako tomu predchadzat? lebo pri vycesavani pasky mi vytrhavaju aj moje vlasy

• Nena124.05.13 18:00??.??.169.65

bakuki

môžeš mi prosím vysvetliť, ako je to potom s česaním, keď mám na vlasoch pásky?

A neviem si predstaviť po 6 mesiacoch, keď sú vlasy odrastené a po cca 10 cm od hlavy spojené... Ako sa učešem?

• bakuki23.05.13 23:51??.??.56.250

Ahojte, no pokial sa este da reagovat na predlzenie vlasov- tak najsetrnejsia metoda je Skin tape-AD pasky. Su to vlasy na lepiacich paskach, takze vlasy nazatazuju len na jednom mieste ako keratinove spoje.Vlasy sa po odrasteni len prelepia blizsie k hlave. Pokial su vlasy kvalitne, vydrzia aj 6mesiacov.Ja mam kadernicku, ktora je v Petrzalke v salone krasy S.O.S. a robi to uz par rokov.Ja mam sice jemne vlasy, ale nosim to uz 2roky. Je to uplne prirodzene,vlasy su kvalitne-prave,spoje nevidno, neboli to, nevadi pri spani, lebo spoj je plochy. Super vec. Viem,ze vlasy na predlzenie kadernicka aj predava.Kto je sikovnejsi vie si to nalepit aj sam. Ja si netrufam, tak chodim. Cena je oproti ostatnym vyhodna, takze neriskujem. Tak hadm to niekomu pomoze rozhodnut sa.)

• lilabmw20.06.12 14:41??.??.62.74

ja sa chystam teraz za 2 tyzdne predlzit si vlasky ruske 60cm cierne eurolockmi a sa tesim lebo uz som mala keratinom a vysklbala mi kadernicka pri davani toho dole polku vlasov vela sa ich polamalo a niektore vypadali ostali mi len oci pre plac a teraz mam skor riedke a nie ako predtym huste.Takze keratin neodporucam nikomu vobec.Na eurolocky pocuj len chvaly a je to najsetrnejsia metoda.A dufam ze vlasky po odpojeni ostanu ako pred nadpojenim pevne v to verim

• dady14.06.12 23:56??.??.130.37

Ahojte, všetky zainteresované, skúsené, spokojné i sklamané... Chcem sa opýtať, akú metódu predĺženia vlasov by ste odporučili teraz v roku 2012, keď už sa nepozná len keratín... Či je ten keratín fakt aj po rokoch najlepší, či sú vhodnejšie metódy /silikón, mikrorings.../ zaujímajú ma hlavne názory SKÚSENÝCH - teda tie čo si to aj "odžili" na vlastnej hlave... Prosím napíšte mi niekto, veľmi veľmi veľmi pekne Ďakujem za každú vetičku!

• Mrtina10.04.12 11:20??.??.207.15

Ahojte chcem sa opýtať, neviete mi poradiť ako sa volá metoda napájania na take krátke rúričky-s kliešťami. Kde by som ich kúpila cez internet dĺžka 55-60 cm?

Ďakujem

• jana1BA29.03.12 10:50??.??.27.11

uz som sa registrovala email jana1ba123@gmail.com

• hrstdghjklm18.03.12 17:28??.??.27.11

ja by som sa chcela opytat nejakeho kadernika/ kadernicky odkial objednavaju zive (panenkse vlasy). Odkial odbjednavame my vlasky su sice kvalitne,zive ale nehorazne drahe (40cm pramen= 3eura ). to znamena ze 150pramenov vychadza na 450eur len pre nas. Nechapem ako niektore zakaznicky mozu mat 55cm vlasy(kvalitovo take iste ako tie nase) za 250 aj s robotou! preto by som chcela poprosit o kontakt na nejakeho dealera. dakujem

• qatushqa14.01.12 11:50??.??.203.18

Čítala som, že niekto tu odporúčal metódu TV-Stripe, celkom ma to zaujalo. Chcem sa spýtať, koľko musia mať vlasy najmenej cm aby sa to pekne dalo predĺžiť aby to nebolo veľmi vidno. Ďakujem

• tpch07.01.12 20:36??.??.154.108

andy12, to, ze su krasne, je tvoj nazor.

• andy1207.01.12 20:36??.??.40.137

si na omyle,zalezi od praci kadernicky.moje su na nespoznanie.nedalo mi nereagovat an tvoj prispevok kedze take premudrete reci milujem.

• andy1207.01.12 20:34??.??.40.137

tpch nebud smiesna.mozem ti povedat ze mam odmalicka prohlems tym ze vlasy mi rastu velmi pomaly.v 15tich som si ich zacala farbit na blond a 4roky nevidim ziaden rozdiel v raste.mala som ich po plecia a znicene.najvacsi problem bolo ze mam vlasy velmi riedke ,cize to vyzeralo otrasne.bola som preto nutena dat si predlzit vlasy metodou euro lock.som velmi spokojna,je to krasne a babam ,ktore maju podobny problem ako som mala ja odporucam! nepomohlo mi to fyzicky ale aj psychicky.

• karolííí15.09.11 01:56??.??.160.15

Ahoj, ja mám metódu Tepex ... je to šetrná metóda, vlasy mi to nejako nezničí a vlasy sú veľmi krásne a kvalitné. Ak by si sa chcela pozrieť, tak mám vlásky z českého internetového obchodu. Je tam doprava na Slovensko, takže super. Tiež sem nechcela clip in, tak sem sa rozhodla pre túto metódu a som naozaj spokojená.Ta stránka je taká www.clipin4you.cz

Tak treba sa ti to taky bude páčiť ako ma.

maj sa

Téma je iba pre registrovaných

Do témy môžu prispievať iba registrovaní a prihlásení návštevníci.

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Dovolenka na Slovensku alebo pri mori?

Vyberte si dovolenku s poriadnou zľavou! Zľavy až do 90% so 100% Garanciou spokojnosti.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Využi 5% zľavu na ZELENÚ KÁVU

Vytlač si Wallet kupón a udrž si svoju líniu s jednou kapsulou denne.

^ Späť na vrch