Nakupy v Polsku-Nowy Targ

Zabka44

No a ked tam budeme urcite pobehame kade co. Dufam,ze bude pekne. Chystame sa tam tak o dva tyzdne. Smajlik kedy si tam bola naposledy? Pred tyzdnom bola jedna znama v Jablonke a nebola moc nadsena.

[zruseny8]

joooj my tam chodime pravidelne, a vy pojdete na trhy do noweho targu alebo do samotneho mesta? na trhoch maju kadeco cez oblecenie,drogeriu, topanky, elektroniku, domace spotrebice, kuchynske naradie, pre panov kutilov nieco...cize z kazdeho rozku trosku

Zabka44

Chceme tam ist len tak v ramci vyletu. Vobec netusim co tam maju,chceme tam ist len tak zo zvedavosti a nieco si kupit. Baby boli ste tam niekedy teraz,alebo davnejsie? A dakujem vam za info.

[zruseny8]

v nowom targu su stvrty a soboty, jablonka (co je hned za hranicami) je zase v stredu. platit mozes eurami no da sa aj ich polskymi cize zlotymi. Ako v polsku maju a mali vzdy dobre veci, cize kupis si am urcite vela a ja co som si tam kupila - s tym som bola vzdy spokojna. len posledne roky sa mi zda ze sa to tam pomaly vyrovnana uz s cenami na slovenku no nieco ako uz aj maja spominala, je velmi predrazene a treba si davat pozor co kupujes..a este okrem toho si davaj bacha na tasky a svoje osobne veci (peniaze, doklady) pretoze dost sa tam kradne..vies ked je tam masa ludi a iba sa obtierate plecami o seba, tak zlodeji maju dost prilezitosti..

maja216

Trhy v Novom Targu sú vo štvrtok a v sobotu. Platiť sa dá v EUR. Ja som bola spokojná, čo som chcela to som kúpila. Ale nie všetko sa oplatí treba si dávať pozor.