Med

jajka001_

no ak si alergicka tak to radsej neskusaj
a preco si ho chces davat na tvar a vlasy? na tvar mozno su nejake masky ale vlasy? ved sa to len zlepi

fazula gula

ja som alergicka na pele trav a sice aj na med...nejem ho ale chcela som sa opytat ci mi moze uskodit ked si ho dam na plet alebo vlasy

jajka001_

bj zvieratam sa zuby az tak nejedia lebo nejedia nezmysly
ako inak by si nazval to ze vie ze ma kazy a neda si ich osetrit?

simka111

Ja si dávam med na raňajky do ovsených vločiek namiesto cukru a je to vynikajúce.. Viem, že je veľmi zdravý ale či jem pravý med, to ťažko povedať. Čítala som, že veľmi zdravý je agátový med... ale neviem, či sa dá kúpiť normálne v obchode.

h3h3

pokial niesi na med alergicka tak urcite ti z neho nic nehrozi a mozes nim nahradit cukor, je dokazane ze vcelari a ludia co uzivaju med pravidelne sa doziju vyssieho veku ako ludia co sladia cukrom, moj starky je vcelar, uz vyse 50 rokov sa tomu venuje a dost vo velkom teda malo kedy ma cas na oddych no na jeho vek je dost "zachovaly" :) tiez som z neho skusal dostat nejaky negativny ucinok medu, no k nicomu sme sa nedopracovali..skor by si mala dat pozor na to aky med mas, ten z obchodu ktory nikdy neskrystalizuje mnohokrat skutocny med ani nevidel a tak konzumujes nieco o com si myslis ze je med

BJ

Na vine je prekyselenie, nie nezaujem o zuby.

Zvierata vo volnej prirode sa o zuby nezaujimaju, a nemaju ich kazive. A nechodia za zubarkou.

jajka001_

boli ta to lebo mas pokazene zuby. pokazene zuby su citlive na sladke, kysle, studene, horuce. chod ku zubarke, na vine nie je med ale tvoj nezaujem o zuby.