Komu vyberali krčne mandle v ružinove?

Príspevok v téme: Komu vyberali krčne mandle v ružinove?
Mimi_

Ahojte mam iba par otazok ohľadom vyberania v krčných mandlí v ružinove.
Ja sa moc v týchto nemocničných postupoch nevyznam tak by som chcela poradiť, že či mi najskôr musi dať moja ORL nejake odporúčanie, potom sa musim objednať na vyšetrenie v ružinove? Alebo tam môžem prisť na vyšetrenie bez objednania? Tam je nejaka ambulancia na tom 4 poschodí?,kde chodia pacienti už s odporučankami a tam si dohodnu potom s tým chirurgom, lekarom alebo aj termin?
A boli ste tam niekto na vyberani aj CA? To sa potom robi normalne na operačke? Alebo tiež v tej ich zákrokovej miestnosti? Dakujem

Mimi_

Ďakujem za odpovede Zuzic.
Čokoladka tak by som ťa chcela poprosiť teda ak sa môžeš opýtať, že ak budem mať tu odporučanku od mojej ORL či sa môžem aj ku konkretnemu chirurgovi tam objednať na vyšetrenie s tou mojou odporučankou a či mi ich aj on potom vyberie. A či je ambulancia na tom 4 poschodi kde chodia ludia na vyšetrenia s odporučankami alebo niekde vedla v poliklinike. Ďakujem zatial. Ja chcem aj tak celkovu anestezu.
Inak to by bolo super že by som nemusela isť mojej ORL najprv ale hneď tam s vymenným listkom iba od obvodnej. Spýtaš sa aj na toto prosim ťa? Maj sa

zuzic

som to cakala:))) ale minule som sa dozvedela ze certom som sa nazvala sama ale velkym certom som sa dufam nenazvala:)) tak odkial to mas??? sak sa snazim len pomoct:)

cokoladka898

ahoj mimi, ja robim vedla na urologii a na krcnom mam kamosky sestricky tak daj konkretne otazky co chces vediet a ja sa ti spytam