mala maternica ... problem???

Príspevok v téme: mala maternica ... problem???
lilitovnka

ahojte bola som na sone na ktore ma poslala gynekologicka ...pan doktor povedal po prehliadke..teda po sone ze vsedko v poriadku.prisla som k doktorke a ta povedala len tak letmo ze mam malu maternicu...ale nijako inak sa k tomu vlastne nevyjadrila... s priatelom s ktorim sa budem brat sa snazime o babo a len ma tak napadlo ze ci to mieje problem s tou maternicou:( vadi to? ze ju mam malu?

aluska

lilitovnka ale ved dotor muz nie je zly...on to nebere ako nieco sexualne...moze ti to byt jedno ci ta bude videt tam dolu..on uz takych videl tisice..jemu to je srdecne jedno...mozno keby sa spytas kamaratok a najdes si nejake s velmi dobrou reputaciou..lebo raz tu jedna baba pisala ze ju doktor zanedbaval potom presla k inemu a ten zistil ze uz je nelodna..a to asi nechces...a este ked aj mavas problemy este vacsie riziko

lilitovnka

ja viem ved ja si to dokolecka hovorim ...ale ja sa neviem odhodlat .. ja sa strasne hambim .... ja mam inak niekedy problem aj pri dlhorocnom priatelovi ... ked sa dlho nemilujeme tak sa trosku hambim a to vzdy ja som proste strasne hambliva ja zato nemozem :(.Ale raz od nej budem musiet odist ...bo sa bojim ze keby niekedy cakam babo ze mu nebodaj nejako ublizi... Ja som mala vytoky strasne dlho a dlho som k nej aj chodila ..stale kazdy tyzden dva ine cipky ine kremy a z jedneho kremu som zacaka krvacat este aj ... a ked som jej povedala ze uz 2 mesiace ma boli v podbrusku tak ako pred menzesom ale cely cas ... ona povedala daj si ibalgin .... to ma trosku zaskocilo... no a po tej jej ale mesacnej liecbe co nic nepomahalo som sa na to vykaslala a nesla som k nej a pomohlo zatial nemam problem...

aluska

lilitovnka neviem ci je prednejsie tvoje zdravie alebo ci mas zenu alebo chlapa...cudujem sa ti ze ked mas taku gynekologicku ze si u nej...aby si to raz neolutovala ked nieco zanedba

lilitovnka

nie to som bola kvoli vytokom ... uz dlhsie mi ich liecila a stale som ich mala tak ma poslala na sono ale nepovedala preco.Ja mam strasne zvlastnu gynekologicku nic mi dokopy nevie vysvetlit a potom hladam po forach...Viacery sa inak na nu stazuju,ale ja sa zase chlapovy neodvazim.

datelinka

nebola si na sone kvoli meskaniu menstruacie? lebo prvym znakom otehotnenia z pohladu gynekologa je prave zvacsenie maternice. takze ak lekar povie, ze maternica je mala, znamena to, ze nie je tehotna.

lilitovnka

veru neviem rozmery:( ale utesila si ma a potesila :) stale mi to vrtalo hlavou a stale som rozmyslala ci za nou zajst sa porospravat alebo nie.Dakujem :):)

lilitovnka

veru neviem rozmery:( ale utesila si ma a potesila :) stale mi to vrtalo hlavou a stale som rozmyslala ci za nou zajst sa porospravat alebo nie.Dakujem :):)

datelinka

aj ja som mala volakedy malu maternicu, teraz uz mam dietatko, a ani s otehotnenim nebol ziaden problem. maternica je pruzna a velmi lahko sa prisposobi potrebam. vsak pocas tehotenstva niekolkonasobne zvacsi svoj objem, aby pojala rastuci plod. nerob si starosti.
rozmery si nahodou nezachytila?