Precoo ja?

Príspevok v téme: Precoo ja?
Milli18

Ahojte..nechcem sa stazovat..ale chcem vediet ci sa mi to stalo jedinej, alebo ci existuje este niekto s podobnym osudom..Som dievca, 18 rocne (dost mlade teda este si myslim :)Niesom bohvieako spolocenska, ale s ludmi ktorych dobre poznam a ktori poznaju mna sa viem dobre zabavit.Na "novospoznanych" ludi posobim dojmom namyslenej kravy..mne to do oci nepovedia, ved preco aj..ale hovoria to mojim kamosom, ktori ich z omylu nevyvedu, len si pomyslia, ze ma potrebuju spoznat.Pred 4 rokmi som nastupila na strednu skolu, a myslela som is ze sa mozno moj doterajsi zivot zmeni, ze si ma oblubi mozno viac ludi..mozno ze si s nimi budem rozumiet viac ako na zakladke, ale prave naopak, nerozumiem si uz s nikym..vsetci sa len pretvaruju, nie len predo mnou ale aj pred sami sebou a ostatnymi, navzajom sa vsetci ohovaraju.Zacinam si mysliet ze doba je zla a my sami sa vedieme do zahuby..Ale vratme sa ku mne.Na strednej som sa zacala kamaratit vtedy asi s najzlatsim dievcatom pod slnkom..(ja, potrebujem mat niekoho kto o mne vie vsetko, komu mozem verit)..boli sme asi ten najkrajsi kamaratsky par..:D:D aale, zacalo sa to menit...nasla si priatela, pre ktoreho sme sa v velakrat pohadali, ona stala vzdy na jeho strane, ja proti nemu, vedela som a radila som jej nech si s nim nezacina, ale ona sa popalila, chcela som jej dohovorit ale nedala si povedat, vzdy som ostala zla ja, ta co jej chcela len dobre..:( Potom sa rozisli, bola velmi smutna, ale jej pristup ku mne sa zmenil, zasa sme si rozumeli viac, mali sme sa este racej..aale teraz v lete sa vsetko pokaslalo, clovek na ktorom mi zalezalo uplne najviac ma sklamal zas..nasla si dalsieho priatela, s nim je uz dlhsie..s nim si uz rouzmiem aj ja, len je tu ten problem, JA som zasa na vedlajsiej kolaji..Mozno som si namyslala ze ma ma rada, ale pomaly zistujem ze to tak nieje..proste chalani su pre nu viac..Velmi ma to mrzi, bola pre mna to co som vzdy potrebovala, a teraz si uvedomujem ze aj ju stracam...viem ze nemozme ostat navzdy kamaratkami takymi ako za mladosti, ale preco ja, co som jej tolkokrat pomohla, prisla som vzdy ked to potrebovala, preco sa mi tak odvdacuje?Bola v mojich ociach to najlepsie co ma stretlo a teraz ju zacinam nenavidiet, sprava sa ku mne ako ku nejakemu hlupemu decku, ktore nic nechape...

.. mozem vas ubezpecit, ze je to len o priatelstve, ktore niekedy boli viac ako laska...Verte mi, som mlada, ale to som uz zazit stihla..

Co mam robit podla vas??Mam sa na nu vykalsat ked ma bude potrebovat, tak ako na mna kasle ona ked ju najviac potrebujem??Vy by ste to dokazali..?Neverim ze som na svete sama kto take nieco zazil..prosim..dajte mi nejaku radu, mam sa ist liecit je to vobec zdrave ked sa na niekoho tak viazem??

janka24

tiež som mala super naj kamošku na strednej a našla si chalana, teraz už manžela ahned sa na mna vykašlala a na zakladke to iste..ja som si našla lepšiu kamošku počase ešte strednej ona je teraz sama ,ja mám už manžela ale stale sme najkamošky a stále ked sa potrebujeme sme tu pre seba...nie je to dobra kamoška-ta tvoja. su take baby,ktore ked si najdu chalanov tak už sa venuju iba im a na kamošky zabudnu.

saska131

mili nedramatizuj,

ona ta ma rada, si jej kamoska a jej kamoskou aj ostanes.ved je normalne ze sa vytrati pri novom frajerovi z tvojho zivota.a ze to nie je na tyzden,ale na 2-3 mesiace.potrebuju sa spoznat, vidiet, citit, ked si to s nim zabehne tak sa k tebe "vrati" . neboj sa toho ze by ta vyuzivala alebo podobne.keby si sa ty teraz rozisla so svojim frajerom,verim tomu , ze by ti rameno na vyplakanie poskytla hned :))
ked si moje kamosky nasli novych frajerov, 2-3 mesiace som o nich vedela len utrzkovite spravy :)a tak isto to oni videli ked som si noveho frajera nasla ja.ved zaciatok vztahu je najkrajsie obdobie.dopraj jej si ho uzit bez vycitiek o tom ze by sa menila, ze nie je vhodny pre nu, ze ta odstavila a neviem co vsetko.
ona tiez potrebuje citit ze jej to prajes, ze ti zalezi na tom aby bola stastna.

verim ze sa to utrasie a o chvilu ti nad hamburgerom bude rozpravat vtipne prihody "zo spalne" :))

hlavu hore a pekny den

Milli18

ja som chcela len vase nazory..

obcas sa citim ako nejaka vyuzita hlupana, a ONA ma v tom iba zacina utvrdzovat...chcem aby bola stastna ale aby na mna nezabudala..to je vsetko co chcem..

aach a niesom sama kto si to vsima na nej(teda tie zmeny) Aj mojmu priatelovi a ostatnym sa zda ina, on ju mal strasne rad, velmi dobre si rozumeli, ale tearz??Ja nevem co to s nou ti chlapi robia, ako keby to ani nebola ona...

Deee

suhlasim s jajkou, aj ja mam takuto super kamosku, presli sme si osem rokov na strednej (osemrocny gympel) a potom sme sli kazda na inu vysoku, ked si vsak nasla priatela jasne, ze uz na mna nemala tolko casu, sla som bokom, ale to je celkom pochopitelne a navyse normalne, potom som si aj ja nasla priatela a tie zenske banalitky sme si s mojou Annie stale vesali na nos cez telefon, bola odo mna 150 km, tak inak to neslo, teraz je 300 km mimo a stale si volavame, hodinku dve cez mobil, raz za tyzden-dva najcastejsie ked sa nieco udeje, netlac na kamosku, daj jej volnost, inak ju stratis uplne...a navyse ked si rozumies aj s jej priatelom tak si myslim, ze v pohode, neuraz sa prosim, ale mam z teba pocit manzelky stihacky

jajka001

je celkom normalne ze ked si baba najde frajera, tak kamosky idu na vedlajsiu kolaj. ona vidi veci inak ako ty.
neviem aka je povaha, ci je len taka poblaznena, ty si tusim zrelsia ako ona. pokial nie je nejaka zakeracka, podrazacka...no ved uvidis riad sa citmi, aj rozumom.
snazte sa pochopit jedna druhu inak to nepojde
a fakt sa na nu tak neviaz. ved mas frajera :)

Milli18

Frajera mam, uz dva roky 10 mesiacov, pekny vztah, ale je to chlap..a chlap nikdy nepochopi take mozno "banality" akymi sa zaoberaju zeny..
Ja viem ze sa vrati a bude chciet pomoc, ale nevem ci budem mat zaujem este o jej problemy..neviem ako by sa citila keby som jej robila to co ona mne..

jajka001

toto je uplná klasika
ona na teba nie je taka naviazana ako ty na nu
najdi si viac kamosiek a pripadne aj frajera
casom sa k tebe vrati ked ta vasen trochu opadne