chronicky zapal sliznice v nose

Príspevok v téme: chronicky zapal sliznice v nose
evaa

Prosim vas o pomoc a budem vdacna za kazdu radu. Mojim problemom je neustale zapalena, bolava a podla lekarov silne prekrvena sliznica v nose. Nadchu pritom nemam a upchaty nos tiez nie. Len ta bolest je niekedy taka, ze sa nemozem ani nadychnut. Alergicka nie som , vytery mam negativne. Lekari mi nepomohli a ja uz neviem, co s tym. Neviete prosim vas, co by mi to mohlo sposobovat? Viem, ze su vaznejsie veci, ale ta kazdodenna bolest a pocit, akoby som bola chora su uz unavujuce. Dakujem

maruš55

evaa, keď si toho toľko vyskúšala a nepomáha, možno by pomohli prípravky na prírodnej báze. Môžeš mi napísať na mail marus55@centrum.sk

evaa

hmmmmm
vyskusala som toho vela. Masticky, kvapky, preplachovanie..aj veci na predpis. Pomohlo mi to na par dni a problemy sa ozvali znovu. Naozaj neviem, co mi to robi.

hmmmmmmmmmmm

netrpis na suchu sliznicu v nose?tvoria sa ti chrasticky?ake lieky/masticky si skusala?pinosol masticka je dobra na odpchatie nosa,na ukludnenie nosovej sliznice a zvlacneie je dobty VITAZULEN NOSOVY GEL-obsahuje hojivy azulen/latka obsiahnuta v kamilkach a vit E/,,ale moze byt trochu silna.urcite sa opytaj v lekarni, ti urcite poradia, je vselico dostupne.dobtry je aj sterimar-sprej zo sterilnej morskej vody, su viac druhou, izotonicky na beznu nosnu hygienu, hypertonicky na upchaty nos.