Sebecke vs nesebecke rozhodnutie

Príspevok v téme: Sebecke vs nesebecke rozhodnutie
sway

Ahojte,
zaujimal by ma nestranny nazor,preto som sa rozhodla zalozit tuto temu.
Clovek sa vacsinou rozhoduje egoisticky,no ked je v hre laska,crta sa aj ina moznost.
Riesim dilemu,ci mam zostat vo vztahu alebo nie. Sebecke rozhodnutie znamena ANO a nesebecke NIE - pre dobro priatela.
Situacia je taka,ze realne nesplnam poziadavky partnera (vacsina ludi ich splna - nie su to ziadne velke naroky,len ja som proste vynimka).On ma tiez lubi,preto nie je, napriek vsetkemu schopny odo mna odist. Nas vztah nie je fer a ani nikdy nebude.Ja priatela lubim,ale su veci,ktore v svojej povahe nezmenim a on sa s nimi pravdepodobne nikdy nevyrovna. Ake rozhodnutie by bolo podla vas spravne.Dakujem.

darika

Sway,on je asi do teba este stale zamilovany ako na zaciatku?Precoby si mu zburala idealy?Vies ako to je sama...Na zaciatku je kazdy vztah o vasni,kazdy by pre toho druheho modre z neba zniesol.Potom,ked zaciname vytriezvievat,zaciname aj pomaly zabudat,ako sme nieco hrali a moc sa snazili.On mozno stale tuzi po tom zaciatku.To nie je o idealoch,lebo tie neexistuju.Vy ste spolu dost dlho a za tu dobu ste presli vela skuskami.Preco ste spolu nadalej?Lebo ten ideal nehlada ani jeden z vas.Keby ho nasiel,uz by mu nebol vzany,lebo by ho mal.Vzdy po niecom tuzime,ale ideme dalej.On je s tebou a ty si nevycitaj.Nedrzis ho priviazaneho o radiator.

sway

Tak ak mas chvilu mozme pokecat aj tu..Ja zas nie som az tak temperamentna:-)Som dost leniva:-)Ide o to,ze jemu sa nieco nepaci..Da sa povedat,ze som mu zburala idealy o nasom vztahu a mne je to luto a dopriala by som mu,nech si skusi najst to pocom tuzi..Ja na pravu lasku neverim,v tom je medzi nami rozdiel.

darika

...pretoze ty si kormidelnik.Chlapi maju radi temperamentne zeny.Ty by si to riesila...kym on je aj tak spokojny.A ked ho aj nieco trapi,tak si povie,keby som mal inu...Najde viac negativ ako pozitiv.Preto je s tebou.On neriesi.On s tebou zije.Inak,ja som stale na tom starom maily,co kedysi.Ten umely co si mi ty,neviem heslo.

sway

Caau ako sa mas?Dakujem,ze si mi napisala do temy..Chcela som pokecat cez email,len neviem,ktory teraz pouzivas..Ja tak stredne,ved si citala,co ma trapi.Trochu ma poznas,tak si napisala celkom k veci a pomohlo:-)Lenze napr. ja keby som on,tak sa na celu situaciu beriem inac...

darika

Sway
Nie je ten vas vztah o zvyku?Milujes ho,ale nechces mu ublizit.Cim,to vies ty.Ty si velmi temperamentna zena,ktora chce zit tu a teraz.Mas chut na zmrzlinu,tak si ju das.Nebudes rozmyslat nad tym,ze ta bude boliet hrdlo.To budes riesit potom.
Vsetko co vies iba ty,si proste len otoc.Ty si on a on si ty.Islo by to?Nie je to len tym,ze on ta uz pozna,pretoze ste spolu viac ako ti,ktori spolu chodia roky...,ale neziju.Zijete spolu uz ako manzelia,kedze ste v jednej domacnosti.Ty mas plany,ktore si nedokazes splnit.Je to kvoli nemu?Brzdi ta on?V kazdom vztahu je niekto,kto ten vztah kormidluje viac.Preco si myslis,ze mu ublizujes?Ak ta tak moc miluje,ublizis mu este viac,ked to ukoncis.A sebe tiez,pretoze ti ho bude luto,pretoze aj vtedy sa bude trapit.