ZAKERNA SUSEDA

Príspevok v téme: ZAKERNA SUSEDA
INNI

PORADTE MI !!! MAM SUSEDU KTORA JE DENNO DENNE OPITA MA 40 ROKOV .TERAZ SA PREORIENTOVALA NA MNA KED MA ZBADA VONKU KRICI NADAVA MI A URAZA.MANZEL MI HOVORI ABY SOM SI JU NEVSIMALA OPILEC NEVIE CO HOVORI.ALE JA SA CITIM NEPRIJEMNE KED MA TAKTO URAZA ,ESTE SOM JEJ DOTERAZ NIC NEPOVEDALA .MA SA S NOU ZMYSEL HADAT ALEBO SA NA NU MAM VYKASLAT .ALE HROZNE MA STVE.

soffa

nie som za ziadne fyzicke tresty,ale niekedy pomoze len "rucne-strucne".v dnesnej dobe pomoze mat len siroke lakte,ak chces prezit.bohuzial je to tak

jaaa

tak prispejem vám aj ja s mojou skúsenosťou...je to asi 3 roky dozadu,bývam na treťom poschodí bez výťahu a mala som ročného synčeka a keď som sa raz vracala ráno zo škôlky,bola som zaniesť dcéru,tak som si kočík (malú buginu) nechala dole na chodbe,lebo som nevládala vyniesť ju na 3 poschodie aj s malým...už som ho mala na rukách,keď vybehla stará suseda z prvého a začala po mne vykrikovať,že to tu nie je žiadna kočikáreň a aby som si ten kočiar vyniesla hore a bla bla bla...ale na tom by nič nebolo,potom vybehol je syn-asi 40 ročný o paličke a začal mi nadávať do P.č.a že aby som nevyskakovala,(lebo tiež som sa nedala),no potom som samozrejme vyšla hore aj s kočíkom a starý mi potom vyklopkával na dvere,ale som neotvorila,aj som sa bála,aj som plakala....no ale čo je najlepšie,volal mi manžel z roboty,tak som mu to povedala,ten v tom momente sadol na autobus a utekal domov,stretol toho jej syna na dvore a sa ho opýtal,že aký to mal problém s jeho ženou a on že niič...no a dostal od muža takú po papuli,že aj palica mu odletela,aj igelitka 3 metre od neho:-) no ale potom ste to mali počuť,lebo zabúchal ešte aj starej na dvere a aj tej nadal,ja som to počula až na 3 poschodie no a vyhrážali sa,že ho udajú,lebo jej syn je chorý atď...no ale,nemal vyskakovať do mňa...samozrejme neudali ho a teraz?sused keď ide okolo,tak sa mi pozdraví pekne,ja si ho nevšímam...a už sa mi stalo aj že mi vchodové dvere pekne otvoril,keď som išla...a odvtedy žiadna matka s kočíkom nemá problém nechať si ho dole na chodbe,kým si vynesie dieťa...

INNI

Dakujem vam vsetkym za radu ste zlati.Je to tazke ze sa pri takejto ,,chudere"citim vo svojom dvore obmedzovana.Kazdy mi tvrdi ze si ju nemam vsimat a mojho muza do toho ani tahat nechcem lebo nahodou ju fakt vytoci a on bude mat problem.Suseda je strasne zly clovek s nou nikto nevydrzi byt zadobre max.mesiac inak kazdemu zavidi a je hrozne zakerna a to mi teraz dava aj patricne najavo.Nikde nerobi a ani doma manzel jej uprace ,navari ona len spi a slope a mna pozoruje z okna cely den a ked ku mne pridu moje kamosky ide ju slahnut ,lebo ona nikoho nema.Tak uz neviem dokedy to z nervamy vydrzim alebo aby som ju niecim raz neovalila,ale nesmiem sa dat vytocit.

Denz

no...podla mna by si si skakat po hlave nemala nechat a to,ze clasce ju vobec neospravedlnuje od konania.....
povedz jej od srdca.

datelinka

nalozit az nie, nevies kedy ta kto uda na policii. ale myslim si, keby islo o chlapa, tak tomu sa neoplati vysvetlovat alebo vyhrazat, niektori opilci sa radi pustaju do bitky a to by neskoncilo dobre, ale ked sa vyhraza opita zena, na tu by mohli zabrat vyhrazky muza, aby si neobtierala pusu o jeho zenu.

bingham

noo strach nemyslim si....ked ti niekto stale nadava......ja by som to nevydrzal....a uz vobec nie keby nadavala mojej zene......chytit a nalozit takemu cloveku :)))))

strach

my sme mali taky isty problem aj moj chlap vravel aby sme si nevsimali len nam nenadavala ale nemohli sme sa jej zbavit teraz sme uz prec ale nie kvoli nej ale manzel mal pravdu naco sa hadat s opytimi ludmi vsak to nema ziadny vyznam podaktory-re su take iste ako ona.HMMM alebo?????