10 kg za 3 mesiace...aké máte skúsenosti?

Príspevok v téme: 10 kg za 3 mesiace...aké máte skúsenosti?
26maťulienka

ahojte, za posledný rok som dosť pribrala. asi 10 kg, no a teraz som sa konečne odhodlala, že so sebou vážne niečo urobím a vrátim sa na pôvodnú váhu. Mám 165 cm a 70 kg. Chcem schudnúť na 60. Ani pri 60 kg síce nebudem nejak moc chudá, ale mne to stačí. Dá sa schudnúť za 3 mesiace (to je môj cieľ) bez jojo efektu, prípadne iných zdravotných problémov? aké s tým máte skúsenosti? veľmi pekne ďakujem za vaše príspevky

suzen_

kocky ak Vam mozem poradit tak jedzete vsetko ale s mierou..cize rohliky, aj vyprazane a tak dalej..preco by ste to nemohli jest??

ja som pila aj kavu aj jedla zemiaky, vyprazane aj cestoviny aj pecivo(biele) proste vsetko..len som mala rozdelene kedy to mozem papat

a z mojich 74 kg pri vyske 173 je teraz 57 kg...
miery pred a po:
pas 78/64
brucho 94/80
zadok 105/92
stehna 62/51

dosiahla som to za necelych 5 mesiacov a vahu si drzim ao aprila tohto roku

jedla som vsetko mozne az sa moja vaha vysplhala na tych 74 kg a to preto lebo som jedla jedno cez druhe, aj vecer som si dala rozky a tak dalej, potom prisiel cas kedy som uz nedokazala len mrncat ze som nespokojna a tak som zacala nieco robit,..zacala som vssetko mozne studovat o chudnuti...skusala som kombinovala..az som nakoniec prisla na to ze mozem si dat cokolvek len s tym ze musim vediet kedy ...
teraz si vahu drzim lebo som pocas chudnutia jedla vsetko a mozem to vsetko jest aj teraz po schudnuti len som zvysila davky...a mozem si dopriat aj naprikald tie rozky na veceru a s mojou vahou ani mierami nic neurobi

neverte nejakym hlupim dietam ale jedzte vsetko-len sa naucte kedy je to najvhodnejsie jest..

zivot nie je o dietach a schudnuti a zase pribrati...a takto stale dokolecka...

aluska

badka to by aj mna zaujimalo ze ake velke su tie porcie...a necukris vobec, alebo pouzivat hnedy, trstinovy cukor?a take ze olivovy olej?neviem si ani predstavit ze by som si ho nedala do salatu..samozrejme ze viem ze sa nemaju jest vyprazane jedla a spol...
este som sa chcela spytat ake jedavas pecivo, ak vobec, a co jedavas na olovrat a desiatu

sun0808

badka,ake su tie porcie?polovica z klasickeho obedu?6kg za 3 tyzdne je super.ake pecivo ranajkujes?ked ziaden cukor,tak z ovocia si co davas?

badka

ahoj,majama ma pravdu papat 5 x denne mensie porcie-kazde 3 hodinky-ranajky,desiata,obed,olovrant,vecera a velmi vela pit, a nejest sladkosti a ziadny cukor...kym neprides do ciela...aj ja chcem schudnut 10 kg,mala som take iste miery ako ty...o 1 kg viac :o( no mala...teraz mam 65 kg -6kg a drzim sa toho co som ti uviedla uz treti tyzden...do vianoc dam dole este nieco...
a 2 x do tyzdna cvicim,predsa pohyb je velke + :o)
a 90 DDD je velka blbost,jes malo stale si hladna---to je uzasne naburanie tvojho metabalizmu...
my potrebujeme nas lenivy metabolizmus nastartovat...ale nie s 90 DDD !!!
a jojo efekt, ak sa nebudes kontrolovat a jest do prasknutia...a jest velke porcie a naraz...tak stale bude jojo efekt...
ja sa citim skvelo...ani neviem ako zo mna zyslo z 71 na 65 paradicka :o)

sun0808

jaa,neni to prilis?45kg?neviem kolko mas rokov,ale chcem ti povedat,ze si to odnesu tvoje prsia.mala som pekne 3jky,stali sa z nich slabe 2jky.nestaci ti tak na 50kg?

Jaaaaa

ja idem do toho stebou :) ja mám takisto 165 cm a vážím 55 kg a tieš chcem schudnúť 45 kg:)a ano da sa to pretože do mesiaca možeš schudnut zdravo a bez jojo efektu až 3-4 kilá :)

sun0808

Ahoj,jasne,ze sa to da,ale chce to pevnu volu.kamoska minuly rok v jari drzala 90dnovku..schudla 16kilo..za vyse roka nabrala 3kg,takze jojo efektu sa neboj.ja by som tiez chcela pustit sa do toho,ale neviem sa odhodlat,ja mam 168,64kg..chcela by som 57.tak snad sa nam to raz podari.zabudla som...este treba pridat pohyb:)

majama

...preco to chces schudnut hned za tri mesiace,ked si priberala celych 12 mesiacov?
uprav svoju stravu,jedz 5 x denne mensie porcie,pi dostatok tekutin-min 2 litre a pridaj pohyb a pojde to,sice pomalicky ale urcite zdravsie nez 10 kg za 3 mes