Čo vás ako prvé zaujme Na opačnom pohlaví ?

Príspevok v téme: Čo vás ako prvé zaujme Na opačnom pohlaví ?
Kika:)

Čo vás ak prvé zaujme, pri pohlade na ňu/jeho ?
Alebo ste na niečo špeciálne zaťažení/é?
Pýtam sa preto, lebo ma to zaujíma...Moj priatel mi napríklad povedal, že sa mu na mne najviac páči moj zadok, a to čo mám v hlave(paradox?:D)....
Mňa na nom zaujali oči, postava, a povaha....
Čo si ako prvé všímate? zaujíma vás postava? alebo aký je človek povahovo ?
Jednoducho by som chcela vediet čo vás ako prvé dokáže zaujat, a čo vás drží pri vašom partnerovi ..napríklad že milujete na nom, že vás dokáže vždy podržat, rozosmiat, alebo tak ..:)
ĎAKUJÉÉM :)

lilitovnka

hehe mna hned zaujme tip hlavy :D neviem preco... nepacia sa mi tlste hlavy ani take ze vzadu ju ma jako keby zrezanu ... mne sa paci ked je vzadu taky ako ked si baba robi na vlaskoch taky slabsi bubon :D neviem vysvetlit ten tip:D he ..ale hlavne je ze priatel ju ma podla mojich predstav :D

Deee

prve co si vsimnem su vlasky a oci, pacia sa mi kratucke vlasky, no a potom povaha, kedze tu nemozno spoznat na prvy kuk, manzel mi dava nekonecnu volnost a zaroven podporu

Kika:)

Zaujímavé:)) ako všímam tak Každý si všíma naozaj niečo iné :)Myslíte si že aj vekom sa odlišujú priority na partnera?:-)

alzbee

Vlasy..zboznujem, ked ma chalan take dlhsie vlasy. Nie uplne dlhe, ale skor polodlhe, napriklad ze nosi taky maly copicek :)) a dredaci mi imponuju:)

Kika:)

Myslímže to skúsim :-D A čo vieš zistit ešte z rúk ?:D
Inak dakujem všetkým za príspevky, ale keby ste sa ešte vyjadrili..Či je táto téma pre vás nezaujímavá ?:-/

lily77

Skus si tento tyzden vsimat ruky par ludi z tvojho okolia a potom zalozime novu temu ruky a ludia....a pokecame ci si na nieco prisla. :o)

lily77

Nooo proste vidis, ci tie ruky niekedy nieco robili, ci si clovek okusuje nechty, teda ci byva nervozny, podla toho sa da urcite vela veci....aj povaha cloveka...ja napr. si viem predstavit ruky vsetkych mojich kamosov a komosiek....:o)