Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Koniec MASTNEJ PLETI :)

Príspevok v téme: Koniec MASTNEJ PLETI :)
bonduelle

Zdravím všetky majiteľky mastnej pleti:) Založila som túto diskusiu aby sme si navzájom pomáhali zmierňovať jej príznaky. Takže píšte sem úplne všetko, čo vám zmiernilo alebo oddialilo mastenie sa pleti, od rôznych výživových doplnkov, cez bylinky, kozmetické prípravky až po make-upy a púdre. Prípadne napíšte kedy alebo po akých prípravkoch sa vám mastenie zhoršuje. Díkes

- mira

Pokožka je náhradný vylučovací orgán, takže jej stav závisí od vnútorného prostredia.
Ak je vnútri veľa tuku, telo sa ho zbavuje. Ak vylučovanie zastavíme kozmetikou alebo antikoncepciou, tuky sa ukladajú vnútri v tele v orgánoch, cievach, dutinách a podobne.
Riešením je zastavenie príjmu tuku, na nejaký čas - asi mesiac. Po tomto čase začať jesť tuk vo forme semienok a neskôr trošku panenského oleja, najlepšie sezamového.
Zápaly spôsobuje cukor.
Prečistenie organizmu je najlepšie ryžou natural, zeleninami a po čase inými celozrnnými obilninami.

Takto dáme do poriadku črevá, ktoré sú jednou z hlavných príčin zlého stavu pokožky.

ancabaganca

mne pomohla jedine antikoncepcia Chloe, nic ine. a som zufala, lebo AK brat nechcem a odkedy som ju vysadila, som tam kde som bola predtym :(

Marika 17

môjmu synovi pomohla prírodná kozmetika Natura House Anti akne s cejlónskou škoricou. Samozrejme musím na jej pravidelné používanie dohliadať:-)). No proste chlapec a športovec:-(. Ak ju používa pravidelne a kombinuje jednotlivé výrobky výsledky má výborné. pleť sa mu upokojí, zmizne zápal a čo sa mi ráta uplne sa mu pleť pekne vyhladí, zjemní, vyhojí bez jaziev. Ak vás to zaujalo viac o nej je na -odkaz odstránený-

keracnyl

keracnyl regulacny krem ,na umyvanie pokozky amfoderm acido mydlo,a skinoren od koznej.ten kokosovy olej,mam ho ale som ho neksusala na tvar.zda sa mi to dost mastne, je to takej mastovej konzistencie.

anjelik9

mne na zredukovanie mazu pomohla ryor aknestop pena alebo bioderma sebium gel voda a zevraj pomaha aj rano a večer si oplachovat tvar silnym odvarom zo žihlavy ale to som neskusala a krem sirova sila ten zasa pekne zmatnuje

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Koniec MASTNEJ PLETI :) - Fórum - ZDRAVIE.sk