Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kniha pre mamku

Príspevok v téme: kniha pre mamku
lyzicka

ahojte, vie mi niekto z vas poradit nejaku dobru knizku pre mamku? ona cita vela, aj romanticke, aj sci-fi, aj historicke, ale z tolkeho mnozstva knih v knihkupectve jej akosi neviem vybrat. Ona ma rada NAPINAVE knizky. Lenze podla strucneho obsahu, ktory je na zadnej strane, neviem posudit, ci bude napinava alebo nie. Ak ste citali v poslednom case nieco napinave, hodte sem nejaky tip, prosim, dakujem pekne :-)

happi:-)

Stephen King-Podpalacka, Dievca, ktore malo rado Toma Gordona
Creasey John-Potopa-Sucho-Hlad
George R.R. Martin-Cerveny smad
Joy Fieldingova-Jane, utec!
Mario Puzo-Sicilcan, Krstny otec, Temna arena
Ed McBain-Duchovia
Folet Ken-Ostrov burok
Merle Robert-Smrt je mojim remeslom

soffa

historicke...McGowanova-ocakavana.vyborna knizka teraz v decembri ma vyjst druha cast kniha lasky. trilery.vsetko od tess geritshenovej su napinave. kniha bez rozlucky od L.Barcley je vyborna.co sa tyka scifi teraz vysla trilogia od neboheho spisovatela...dieva co sa hralo s ohnom,vzdusny zamok,ktory vybuchol,a muzi co nenavidia zeny.blizsi popis knih najdes na martinus.sk

lyzicka

vdaka za rady... Vasilkovu ona cita, ale ma uz od nej precitane asi vsetko. Skratka, rada by som jej dala napinavu knizku, mozno aj sci-fi -napinavu. Viete o niecom takom? alebo akukolvek napinavu knihu... ale vasilkova to nemoze byt, lebo tu ma uz komplet precitanu..

Deee

alebo najnovsi trhak od stephenie meyerovej sumrak-twilight, ja som si kupila celu sagu, teraz som to dala citat maminke (51) a paci sa jej to, dokopy su to 4 knihy sumrak nov zatmenie a usvit

kkkxxx

ahoj,pre mna su napinave knihy od Joy Fieldingovej,skus sa pozriet na ne.napisala vela knih,ale vsetky su velmi dobre.alebo zo slovenskych, ak ma rada krimi,tak Dominik Dan,je to fakt pecka.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kniha pre mamku - Fórum - ZDRAVIE.sk