Nutkanie na mocenie

Príspevok v téme: Nutkanie na mocenie
jarno.xxx

Zdravim,
snad mi niekto da radu. Uz dva dni pocitujem neustale nutkanie na mocenie. A pobolievanie chrbta v oblasti ladvin.
Je to sposobene prechladnutim?
A neviem ci to s tym suvisi ale den pred tym, nez sa to objavilo som mal sexualny styk (nahodna partnerka, chraneny sex ale oralny sex bol bez kondomu), tak sa obavam ci som nemohol dostat nejaku infekciu touto cestou.

vdaka

xd

ahoj... aj ja som toto mala, zasla som za gynekol, potom na nefro, pretoze aj v detstve som mala problemy s oblickami, zistili mi piesok v oblicke, a pritom som mlada, mam 18.. vysledky mocu a krvi boli vsak v poriadku a preto treba dodrziavat pitny rezim.. a ano,moze to byt tiez sposobene infekciou alebo prechladnutim:)

Deee

nutkanie na mocenie moze byt pokojne zapal mocovych ciest, pocit, ze musis ist aj ked nemas co, ale stale to "tlaci" bez cim skor k lekarovi

jarno.xxx

no s analom nebolo nic...tak tym smerom to as nebude.
Neviem ci je mozne nieco co sa takto prejavi po 12 hodinach chytit z oralu, alebo normal sexu aj s kondomom. Snad nie.
No ako vravite..asi pre istotu skocim lekarovi, aj ked tam nerad chodim. :(

kajanjakja

ja som baba, neviem ako to je u chalanov, ale toto sa mi stava pravidelne, uz to mam asi chronicke, a hej zvycajne to mam po sexe, je to zapal mocovych ciest, podla sposobeny tym, ze si mal s priatelkou anal ???? alebo nie ?? alebo si jej tam nedaval prsty? proste v konecniku je bakteria e.coli na ktoru su haklive zeny ked sa im dostane do posvy, neviem ako to je u chlapov...

aluska

noo asi mas nejaky zapal...a ked ta bolia ladviny tak mozes mat zapal ladvin...chod k doktorovi, alebo dnes aj na pohotovost..zapal obliciek je velmi nebezpecny..a myslim ze nechces skoncit v nemocnici na silnych antibiotikach

chod na pohotovost, vycuras sa do poharika, do 2 minut ti zistia ci mas zapal a pripadne mozu hned zacat liecbu