Info o obriezke

Chalan

Ja mam 19 rokov a pred 3 mesiacmi som podstupil 2 krat obriezku co mi ju nespravili dobre a na buducy mesiac pojdem zas nech mi to konecne spravia dobre

DJJAJA

ano spravil som ... presukal som omnoho viac bab za jeden den ako predtym ... vecer ho mam sice fialovi ale to nevadii

andrew25

miii : povedz mi prosim ta v com je sex lepsi s obrezanym ako s normalnym? myslis len na tu vydrz alebo aj nieco ine ??? podla mna ked mas v sebe penis necitis ci je obrezany alebo nie a ak ma kondom to uz vobec takze pocuvam tie vyhody lepsieho sexu s obrezanym ...

Denz

mii-7 hodin??:DDDDD
ty kokso:)))))
tak to normalna sichta:DDDD
cize bud trtkat a byt nezamestnany,lebo inac si to neviem predstavit:DDDD
A nemas ho zodrety po takom case??:DD
pluzgiere a tak?:)))))

andrew25

ja nechcem ist na zakrok len som sa pytal ake to je byt obrezany a nemat predkozku na penise v com je to ine ale odpoved je jasna hygiena to je vsetko ... a vydrz neratam tu mam aj ja ok aj bez obrezania !

ludka98

andrew25: Ono to je vzdy individualne. Nie kazdy, kto nema obriezku sa dokaze spravit tolkokrat za sebou a naopak nie kazdy, kto ma obriezku ma problemy s vystrekmi.
Skor by som povedala, ze mas stastie na take, tak bud rad a ak ti to funguje tak dobre, tak naco by si chodil na zakrok.

andrew25

obrezany zvacsa argumentuju tym aky su oni cisty akych maju krasnych a ta vydrz ... no chcel by som sa teda porovnat s takym ci sa dokaze 2-3x krat urobit po sebe ... pokial viem co pisali muzi s obriezkou maju problem sa urobit viac krat po sebe ... samozrejme cest vynimkam ! a ta hygiena no neviem ja si ho umyvam pravidelne a nemam problem volne trenky aby sa nepotil a je to ok ... aj ked verim ze ked nema predkozku urcite je to cistejsie ale ked tam raz narastla urcite ma svoje opodstatnenie ... a pokial viem obriezka sa robila preto aby mlady muzi neonanovali a nie kvoli hygiene na to sa prislo az neskor ... a myslim ze masturbacia s predkozkou je ovela lepsia nemusis pozuzivat sliny lubrigacny gel a pod ...