Info o obriezke

ludka98

uhlasim, ze ak muz dodrzuje pravidelnu hygienu a nestrieda partnerky, tak by s infekciami zasadny problem nemal byt. Skor ma obriezka vyznam u chlapov, ktori maju predkozku uzku a tazko stiahnutelnu. Co sa tyka vydrze, tak to az taky zasadny vplyv podla mna nema. Moj priatel ma uplne volnu predkozku a po stoporeni sa mu takmer uplne sama stiahne, cize je to ako keby ju ani nemal. V tomto pripade by obriezka nemala velky vplyv.

andrew25

no myslim si ze ak muz nestrieda casto sex.part. a dodrzuje hygienu a pouziva ochranu tak obriezka na to nema ziadnu vyhodu ... podla mna co moze byt tak je to ta hygiena ale aj ta sa da v pohode udrzat aj pri neobrezanych a to ze dlhsie vydrzia je asi pravda len z dlhodobeho hladiska neviem ci je to vyhoda ci penis nestratis citlivost az prilis ... a myslim ze ani ta masturbacia nie je to prave orechove ...

aluska

ja som citala ze je to aj vyhoda co sa tyka zeny...pretoze je mensia pravdepodobnost prenasania roznych infekcii na zenu...co je celkom dobra vyhoda :)

jakub81

No ja neviem viac ma uz nenapada, zas az taky priepastny rozdiel pred a po obriezke to nieje. Cital som ze v neskorsom veku obrezany muzi namaju take problemi s chorobami mocoveho ustrojenstva inak neviem.

Trdielk0

ja by som tiez chcel ale bojim sa.. pred rokom aj nieco som bol na odstraneni uzdicky a stacilo mi :p.. tie 2 tyzdne boli dost blbe.. takze obriezku neviem ako by som znasal.. ale chcel by som to mas uz za sebou ..

jakub81

Je to super a lepsie vo vsetkych smeroch, najlepsi je asi ten pocit cistoty, ak sa rozhodujes ci ju podstupit tak jednoznacne odporucam.