Mam pocit, ze moj zivot uz nema vyznam

Príspevok v téme: Mam pocit, ze moj zivot uz nema vyznam
mijuska

Asi pred 3 mesiacmi sa mi rozpadol vztah o ktorom som myslela, ze vydrzi navzdy. Je pravda, ze sme sa hadavali ale vzdy som to brala len ako obycajnu hadku, ktora prejde a vsetko bude ok.Vzdy sme sa pohadali len kvoli blbostiam. Je pravda, ze mam obcas komplikovanu podobu a casto som bola na svojho priatela zla, ale ked on ma uz v poslednej dobe nechcel nikam vziat. Mal dobry vztah s mojou rodinou a nase rande vzdy vypadalo tak, ze prisiel k nam a bol s mojimi rodicmi. U nas sa len zlozil do postele ked sa malo ist spat.Bolo mu u nas dobre, to som bola rada, ale uz so mnou nikam nechcel ist... Ani na ples ani do kina ma nezavolal, proste sa prestal uplne snazit.Cez leto sme sa velmi zle rozisli... bolo to scasti kvoli dovolenke na ktoru sme mali spolu ist, no nakoniec sme nesli...skoncila som s kamoskou na plazi a prve dni mi bolo hrozne... no neskor sa mi to zapacilo a zacala som rozmyslat nad tym, ze mi vobec nechyba.Po dovolenke som si chcela ujasnit, ci to bolo len tym prostredim, preto som poprosila priatela o cas...ten to ale vyriesil po svojom, zacal chodit von s inou a to bol vlastne zaciatok nasho rozchodu.Nas rozchod bol brutalny, nadavali sme si cez net, vycitali sme si vela veci a robili si napriek ked sme boli vonku.Mne bolo stresne, pretoze som si uvedomila ako velmi ho lubim a ze by som ho chcela spat, keby hned nasu pauzu neriesil s inou.Teraz ma uz inu holku, teda s nou sa vlastne rozisiel... uz dve holky mal od nasho rozchodu...mne bolo celkom fain pokial sa mi zas neozval... teraz sme boli spolu 3 krat vonku a mala som z neho pocit, ze sa chce vratit.Vsetky tie negativne pocity a depresia z rozchodu sa mi vratili, mam ho stale rada a mam pocit, ze rozchod prezivam zas nanovo... on uz asi nic nechce riesit, uz ho len bavi ma natahovat, chodi na diskoteky a zabava sa.. poradte mi co mam robit, mam tazku skolu ale ja sa nedokazem na nic sustredit, mam depresie, chyba mi a teraz ked som mala nadej, ze budeme zas spolu je to este horsie.. od rozchodu som pribrala 5 kil uz aj moje sebavedomie ide dolu vodou... obcas mam chut skoncit to bo fakt uz nevladzem... jeho bavi mi robit napriek a davat zbytocne nedaje, bo mu to lichoti... chcem ho spat no on mna uz zrejme neriesi... boli sme spolu 4 roky a mam pocit, ze uz sa nikdy nezalubim:-((((((ja stale dufam, ze nas osud spoji no on mna uz zrejme neriesi alebo sa o mna zaujima, len ked sa mu nedari..asi si ma chce udrzat ako poistku:-(((((

mijuska

preco myslis, ze to neni dobry napad???? ved iba tak zistim, ake to medzi nami vlastne je, ci sa este mame tak radi alebo nie...

mijuska

tak a zas sa mi ozval na nete... uz som z neho na prasky...pisal zas stylom ako myslel, ze sa medzi nami nieco zmeni po tom, co sme spolu bolu vonku... planujem si s nim dohodnut stretko, tak mu dam pusu a podla jeho reakcie a samozrejme aj podla toho co budem pri tom citit sa rozhodnem...potrebujem proste vediet ako na tom sme... vidim, ze ani on nema v sebe stale upratane... najhorsia je ta neistota... mozno si o mne pomyslite, ze som koza ale potrebujem to spravit a ak to nevyjde aspon budem def. vediet ze za to trapenie nestoji...drzte mi prstiky, nech uz to dopadne akokolvek...:-)

mijuska

Viem:-((( inak by som sem nepisala:-((( fnuk... potrebujem rady a povzbudenie lebo mam fakt pocit, ze sama to nezvladnem a okolie uz zatazovat nechcem, aby odomna vsetci nepoutekali:-(((

mijuska

Ja velmi dobre viem, co chcem... ale to uz nie je mozne bohuzial...a volat mu uz nebudem lebo by som mu len zdvihla jeho uz dost vysoke ego... ak by ma chcel tak zabojuje, on mi ale len obcas zavola zrejme aby sa uistil, ze som na neho este nezabudla

Deee

necitala som vsetky prispevky, ale myslim si, ze v prvom rade si ujasni co chces ty sama, ak ho milujes skontaktuj sa s nim povedz mu co citis a zabojuj onho, ak sa rozhodnes opacne, tak sa vydaj vlastnou cestou, necakaj na telefone na zazrak, ale chod von s kamoskami a zi svoj zivot bez toho, aby si cakala co urobi on, navyse ak ho chces nezacinaj si s inymi lebo to bude prenho jedine dokaz, ze uz do tvojho zivota nepatri a stracas tym svoju cenu...