Imaginarna...

Príspevok v téme: Imaginarna...
Lost

Zdravim,
Uz 4 roky mam taky mensi problem, aby som zbytocne neodstrasil s velkym obsahom tak to skratim.
Pred 4 rokmi som na nete videl niekoho, odvtedy neviem zabudnut.
Ona ma jeho, cize nechcem nic podniknut.
Ale ona se neda prehliadnut.
Este som nikoho nemal, ale ten pocit samoty je extremne nicivy, ale neviem ako sa ho zbavit.
Nejde mi o vztah na kratke obdobie, rad by som mal jednu na cely zivot, ale ako pozeram po okoli, tak mi to pripada byt nemozne.
Co teraz ? :-)

jajka001_

pocuj a ty si ju len videl, alebo si sa s nou aj realne rozpraval? bol tam vobec nejaky vztah?
toto je akoby si bol zamilovany napr. do Madonny

bingham

Airiana....., ale mooooze mat aj jednu....ked chce

Ja som len napisal nech neblazni mat iba jednu.....preco ked je tolko zien a kazda je ina.....

Lost

Preco som sa na nu zameral? No bolo to nahoda na azete, dal som si vyhladat ludi z mesta a tam bola :D A cim tak ocarila.. asi krasou (fotkou), ale ani neviem preco, sam neuprednustnujem vonkajsiu krasu pred vnutornou. Urcite je tam vonku aj lepsia, aj krajsia (i ked je jedna z najkrajsich ake som kedy videl).. Ale proste mi to vobec neda pokoj, ale vobec netusim preco...
Myslel som si ze casom to prejde, no a stale nepreslo :D
Jedine co zatial pomaha je pracovne zatazenie, ale to uz ma velmi nebavi.

Mimochodom chodila do tej istej skoly 2 roky :)

Airiana

bingham akoze nechapem preco nemoze mat jednu na cely zivot? to je dneska uz akoze nemozne,alebo co? poznam pary,ktore chodili spolu od 15 a su spolu dodnes a to uz nemaju 30

bingham

tak ako napisala jajka tvoje srdiecko moze lubit koho chce....a nie len srdiecko :))

hmmm mas inak trosku skreslene predstavy o zenach......

jajka001_

fuuuha 4 roky to je strasne dlha doba. ale never tomu ze je jedina uzasna bytost na tomto svete, hladaj dalej, niekde na teba caka ta tvoja:) a uz nestracaj cas. ona patri k niekomu inemu.
a ze si povedal niekomu milujem znamena ze inej to nemozes povedat? tvoje srdiecko moze lubit koho chce. aj dve, aj tri. jednu budes lubit najviac, skutocnou laskou. laska je premenliva. ty si to dievca idealizujes. keby si s nou chodil a zil videl by si ju realnejsie.