komplexy...

Príspevok v téme: komplexy...
jessicaa

ahojte vsetci...musim sa priznat ze mam strasne komplexy zo svojho vyzoru...paradox je ze vsetci mi hovoria ze som velmi pekna...ale ja si neverim...vobec...s tymto problemom bojujem uz dlhu dobu a nedokazem ho zvladnut, prekonat tie pocity co su vo vnutri...ked sa pozriem okolo vsetky baby mi prijdu krasne a ja som ako spata...chcem mat uz konecne sebavedomie...vyjst na ulicu a povedat si..vyzeram dobre...moje komplexy su spojene s prsiami..mam dvojky a podla chlapov su to male prsia...teda podla vacsiny...viem ze sa mi uz nezvacsia lebo mam uz 19...20 na krku...co mam robit pre zvysenie sebavedomia..? prosim poradte mi...

jessicaa

ludia, dakujem ze ste vyjadrili svoj nazor...nejde tu o urazanie jeden druheho ale predovsetkym o rady..kazdy potrebuje pre stastie nieco ine..a myslim si ze ked clovek nema rad sam seba tak nedokaze milovat ineho..a v tom je moj problem...nepotrebujem prsia pre to aby na mna cumeli ale preto aby som sa citila ako zena..prsia a zena to proste ide k sebe..nechapem preco to nedokazete pochopit...viem ze vo svete su miliony ovela horsich problemov...sice pre kazdeho je problem nieco ine..pre chudobneho cloveka je zakladnym problemom jedlo...co kupit aby sa vsetci najedli?mam na to..? pre bohateho problemom je ze si nemoze kupit 10 auto alebo vrtulnik..alebo u bohatych zien napr. problemom je ci si kupi gucci alebo valentino...cely zivot sa stretavame s problemami ktore sa snazime prekonat..raz sme hore..raz sme dole..kazdy den je iny a kazdy den rozmyslame inak..niekedy mam dni ze na ziadne komplexy nemyslim..je mi to jedno... lebo o vyzor vo vztahu nejde..ked clovek niekoho skutocne miluje tak ho miluje aj pre nedostatky...ale su dni, ked sa nad tym zamyslim a je mi smutno a taky den bol aj vtedy ked som zalozila tuto temu...mozno mam take mindraky koli tomu ze moj priatel teda byvaly..bol zavisly na prsiach..pri mne ocumoval ine baby..no nedalo sa to vydrzat...a vzdy mi hovoril ze on s plochou chodit nebude..hlavne ze na zaciatkoch nasho vztahu som fakt nemala nic..bola som plocha..zacala som brat antiku a mam take dvojky...no tak akurat do ruky...neviem preco predo mnou hovoril take veci..kazdu babu komentovat atd..mozno ma toto viedlo k mojim komplexom..ale uz sme sa rozisli..uz je to dlhsia doba..tak mozno to bude lepsie..nebudem na nic mysliet...ake mam takle mam..ako adela banasova povedala..nemozeme byt vsetky rovnake...lebo sa jej pytali ze ci si nechce spravit prsia...stale verim na to ze mi narastu a ked nie...tak ma to postupom casu prejde...dufam
chcem vam podakovat za vase prispevky..vazim si to...

max2

Baby, neda mi nereagovat:
takze mat prsia je dolezita vec. Vam, co ich mate sa lahko hovori babam, co ich nemaju. Dvojky su vsak uplne postacujuce. Baby, co nemate prsia ziadne, chodte na silikony ak na to mate. Vdaka prsiam sice nikto este lasku neobjavil,ale sebavedomie a kvalitnejsi sex urcite ano. Sam som mal priatelku, ktora si dala robit silikony a bolo to sto a jedna. Velmi pekne dievca to bolo, ale pred tym nemala ziadne a potom mala take do ruky a bol to teda brutalny rozdiel, zrazu bola z peknej zeny sexica. Lasku si tym ale aj tak neziskala.
Ale adamkrt to trochu prehnal, myslim, ze to nie je nejaky komplikovany zakrok(nie som ale mudr) skor je potom par tyzdnov dost bolestivy.

FunnySunny

aha az teraz som si precitala pripevky nizsie, tak si myslela bodyna prispevky Denza a AdamKrta tak mas pravdu :))

FunnySunny

bodyna neviem kde tu vidis urazky, my sa snazime jessicee pomoct aby pochopila ze velke prsia nic nevyriesia a nemyslela si ze to ma len vyhody. co jej mame akoze pisat ? ano je to super ze ich chces mat velke, nevadi ze mas z toho komplexy, my ti tvoje idealy brat nebudeme.....pokial viem toto forum je na to aby sme si pomahali a poradili, ja tu nevidim ani len naznak urazky

bodyna

Niekto riesi male, niekto riesi velke ovisnute. Ale kazdeho spaja jedno- mat pekne vyhovujuce prsia. Tak preco urazate tie co chcu vacsie?

jajka001_

suhlas, ja som mala tiez nejake styrky ked som dojčila, a bolo to neprijemne ked som vedela ze sa na mna divaju len kvoli prsiam, a divali sa mi na prsia...neprijemne, a zavadzia to a neda sa s tym utekat, a problem s obliekanim, a boli z toho chrbtica

FunnySunny

prepac ale pride mi to take vtipne.....vies, ja som mala prsia C-cka az D-cka a teraz som schudla a mam B-cka a mozem ti povedat ze je to teda 100 krat lepsie, ovela lepsie sa mi beha, sportuje, nemusim stale riesit ci mi nevypadava prso odniekadial a hlavne mam pocit ze sa ludia pozeraju na mna a nie na moje prsia. Ak chcem mat pekny plny vystrih tak si dam push-upku a hotovo......vazne jessicca, toto je dost zbytocny komplex, netrap sa vecami ktore nemozes zmenit a navyse toto je vec ktoru ani menit nemusis, lebo to ani neni problem aj ked tebe sa to tak javi. urcite si krasna baba a ver tomu ze o cislo vacsie prsia by ti na krase nepridali

Magy

jessicaa, na zväčšenie sebavedomia úplne postačí, ak si uvedomíš a prijmeš fakt, že kvalitnejší a lepší človek z Teba nebude, ak budeš mať o číslo/dve väčší hrudník. Jediná zmena bude snáď v tom, že za tebou bude slintať viac chlapov. O to ti ide? Potom naber smer: plastika!

Na to, aby si bola v živote šťastná a spokojná nepotrebuješ vyzerať ako vyretušovaná modelka z časopisu. Stačí zdravo žiť, byť hrdá na to čím si a čo si dokázala, resp. ísť za nejakým cieľom a budovať si sebadôveru na pevných základoch, nie na pochybných hodnotách kvality.

Jeden príklad, že sa to dá, si môžeš prečítať aj tu:
magy.blog.sk

dionee

alzbee to vystihla aj zamna. Cudne ze niekomu to treba polopate aby nezacal druheho urazat a odsudzovat.
Ale sak nech. A uz som fuc

mona07

presne tak, ja som mala chalana co sa tvaril ze je majster sveta medzi nohami ma riadny klat a nakonec tam mal len nieco co pripominalo male prirodzenie vtedy sa mi priznal ze ma stym komplexi, oni su strasni machri vies, to si vobec nevsimaj a pri sexe predsa nezalezi na velkosti prs ale na inej velkosti partnera :-) aj ked oni si to nepriznaju