Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

komplexy...

Príspevok v téme: komplexy...
jessicaa

ahojte vsetci...musim sa priznat ze mam strasne komplexy zo svojho vyzoru...paradox je ze vsetci mi hovoria ze som velmi pekna...ale ja si neverim...vobec...s tymto problemom bojujem uz dlhu dobu a nedokazem ho zvladnut, prekonat tie pocity co su vo vnutri...ked sa pozriem okolo vsetky baby mi prijdu krasne a ja som ako spata...chcem mat uz konecne sebavedomie...vyjst na ulicu a povedat si..vyzeram dobre...moje komplexy su spojene s prsiami..mam dvojky a podla chlapov su to male prsia...teda podla vacsiny...viem ze sa mi uz nezvacsia lebo mam uz 19...20 na krku...co mam robit pre zvysenie sebavedomia..? prosim poradte mi...

alzbee

Tak ako chlapovi zalezi na velkosti jeho prirodzenia, ze sa trapi otazkou, ci je jeho pycha dost velka, tak aj zenam zalezi na velkosti prs..nejde o to, ze by chcela byt ocumovana nejakymi uchylakmi. Chce sa v prvom rade pacit sama sebe a v druhom rade je to samozrejme potesujuce, ked vidi, ze chalanom sa jej prsia pacia. Zdvihne to zene sebavedomie, pretoze "obycajny" vystrih dokaze spravit divy. Samozrejme su zeny, ktore sa naucia s tym zit, beru sa take, ake su, vobec ich netrapi, ze prsia nemaju, maju milujucich partnerov, no su aj take, ktore maju kvoli tomu komplexy, nedokazu sa s tym zmierit a v tom pripade chapem, ked podstupia plastiku. Jessicca tebe ale poviem, ze dvojky su podla mna pekne prsia do ruk, takze naozaj mozes byt stastna, ze mas aspon take:)) plno dievca je naozaj uplne bez prs a chceli by mat aspon jednotky...a nezabudaj, ze najkrajsie prsia su zdrave prsia:)

AdamKrt

dionee
Dnes 17:43

ked chces, aby kolegovia po Tebe cumeli, este viac, nez po prsatkach, daj si minisuknu, mozno este nieco priehladnejsie, alebo vyzyvavejsie a uvidis, ze z Teba nespustia oci... :)

Ak sa chces degradovat na kobylu v ruji, prosim... :)

Ked Ta laka zaujem chlapa, ktoremu zalezi na objeme poprsia, tak sa zamyslam nad otazkou, ze kto je tu viac postihnuty. Ci on, ako nadrzany kon, alebo ta zena, co sa takemu chlapovi snazi urobi po voli.

AdamKrt

dionee:

tak trochu porozmyslaj, ked zacnes pisat o komplexoch, co je DUSEVNY problem, co s tym ma vobec operacia... ;)

dionee

Denz som jedina co pisala o komplexoch??? Ta co zalozila temu je mudra?
Viete co? Takto ma urazit na verejnom fore ze trubka ? Kde sa chovam ako detsko? Ze chcem plastiku ? Kukni si tam tu temu, stovky zien su trubky alebo co?Koncim.

dionee

denz, nie stacia mi Becka! Jajka hej myslim si to lebo to tak vnimam , som v praci jedina zenska vsetci kolegovia su chlapi a pri mne cumakuju po babach s kozami , tak ja to uz tak vnimam...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

komplexy... - Fórum - ZDRAVIE.sk