nešťastná vo vzťahu prosím o radu!!!

Príspevok v téme: nešťastná vo vzťahu prosím o radu!!!
Michala11111

ahojte neviem ako ďalej ide o to že s priatelom sme spolu 4 roky z toho dva roky spolu žijeme ja mám 22 a on 28. On chodí so svojimi kamarátmi ktorí nemajú priatelky asi raz do týždna von tak na dve hodiny ale vždy večer do takej 12 a mne to neskutočne vadí. Mám 3 kamošky ktoré majú vážny vzťah a každá mi povedala že by sa tiež na to hnevala ale že ich priatelia bez nich von sami nejdu. Ked sa na to hnevám hovorí mi že on nič zlé nerobí, že nie je soplavý chlapec aby som mu zakazovala chodiť von. Ako ho prinútiť aby si uvedomil že ked má vážny vzťah tak má ísť večer so mnou von alebo byť pri mne doma a ked chce byť s kamošmi nech je s nimi cez den alebo u nás

ojka

michala, ja na tom nevidím predsa nič zleho, ty s ním žiješ, ale nevlastníš, nemôžeš ho priviazať na reťaz, každý potrebuje nejaku volnosť (: však chodí von len raz do tyždna a aj to sa vrati pomerne zasa skoro nazad. Však si vyjdi s kamoškami aj ty, moje kamaratky tiež nebývaju tam, kde ja, tak sa pochopitelne stretneme cez den a bez priatelov (:

ramirka

necitala som predchadzajuce prispevky ale to mu NEMOZES vycitat ze ide von RAZ za tyzden s kamaratmi ..kazdy potrebujeme mat aj chvilu pre seba, na svojich priatelov aj ked sme vo vztahu...daj si pozor a radsej sa nauc to respektovat lebo ti ujde ked mu toto budes vycitat..

alzbee

Lubit neznamena vlastnit...osobne v tom vobec problem nevidim, ze si raz do tyzdna vybehneme s kamosmi von. urcite mu to nezakazuj a nevycitaj, lebo chyba nie je v nom, ale v tebe.

lily77

Ja si myslim, ze ak dvaha ludia maju vazny vztah este neznamena, ze tym sa skoncil ich vlastny zivot...nechaj ho dychat, kazdy potrebuje byt obcas sam s kamosmi, nemoze teraz rpedsa pri tvojej sukni presediet az do konca zivota....potrebuje zmenu, zabavit sa, vypnut..ja by som to neriesila....tak to to normalne funguje.

wrwrwr

to je desne co pises ,ze ti to vadi, ak by som bola chlap tak ta opustim koli tomu. Ja si ani neviem predstavit ze by mi to vadilo ,alebo by som zakazovala chodit niekomu na pivo ,alebo kam chce.Vies co je vobec osobna sloboda vo vztahu? Predpokladam ze si z dediny,alebo maleho mesta...inak si to neviem vysvetlit,alebo je to tvojim vekom

Deee

Na zaciatku mojho vztahu som mala rovnaky pocit, ale postupne som si vdaka bohu uvedomila, ze ak niekoho milujem musim mu dat aj volnost, naozaj ho nijako neprinutis ked on chce ist von, iba co ta znenavidia jeho kamosi a budu sa tvojmu priatelovi smiat, ze je pod papucou, neporovnavaj svoj vztah s inymi kamoskami, lebo ak uz chces porovnavat su muzi, co tlcu svoje zeny a chlascu doma i v krmce...a navyse si nemyslim, ze dve hodky tyzdenne su nejaky velky preslap...ja mam svoje kamosky, manzel ma svojich kamosov a potom mame este spolocnych, obcas sa to i prekryva, chodime spolu zvlast aj spolu, ked si to predstavim opacne, ze by ma manzel nepustil s kockami von tak neviem...blby pocit...

Michala11111

áno som majetnícka ja si to uznávam ale to len preto lebo ho lúbim a chcem byť s ním, nie ked sa celé dni nevidíme lebo je v robote ja v škole a potom ked prídem uťahaná z roboty chcem si lahnúť vedla svojej lásky on je preč...

Michala11111

nototo: no keby niečo také spravím neviem či by ma do bytu pustil, on si tiež neželá aby som chodila na diskotéky a dalšia vec keby idem von šiel by určite aj on takže by sa nič nezmenilo. Potrebovalo by to aby akurát nemohol ísť von alebo nemal s kým a ja by som išla to by sa naštval určite a potom by pocítil aké to je. A s kludom by ma určite neprivítal. Bo v lete som mala ísť na chatu rozlúčiť sa so spolužiakmi, lebo sme končili školu a nechcel ma pustiť stále sa so mnou hádal kvôli tomu a rozchádzal sa so mnou...

Michala11111

miska23: tak to bola suprová rada normálne sa trápim ale toto mi vyčarilo úsmev na tvári no len neviem neviem, možno ako taktika by to nebol zlý nápad len ja som dosť emotívny človek ktorý nedokáže skrývať city tak neviem či by som sa dokázala tak pretvarovať a určite by mu to bolo mooooooc divné kedže zakaždým sa na neho hnevám a zrazu toto :-))