Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Tmavo hneda skrvna na pravom boku.

Príspevok v téme: Tmavo hneda skrvna na pravom boku.
mato2k

Je to dlhy a zlozity pribeh, ale skusim to napisat co najjednoduchsie. Jedna osoba (ide o zenu), zjedla v 14tich rokoch skoro celu krabicku liekov (slo o pokus o samovrazdu), nebola vsak v nemocnici. Od v tedy sa jej na pravom boku spravila tmavo hneda skrvna. Teraz ma tato osoba 20 rokov a skrvna sa zvacsila. Mozno velkost golfovej lopticky. Vedel by niekto poradit, alebo aspon priblizne povedat, co to moze byt a ci je to vazne. Dakujem
ps: prosim nepiste, ze treba s tym ist k doktorovi, viem o tom, no teraz je to dost zlozite, hlavne by som chcel vediet o co sa jedna.

náhodná

Rozhodne nech si to nedá hneď rezať. Doktori by nás najradšej rozkrájali. Je to pomerne už dlhá doba čo pojedla lieky. Ale aj napriek tomu odporúčam spraviť silnu detoxikáciu, tá nikomu neuškodí, aj keby bol zdravý. A tiež kto v dnešnej dobe môže povedať, že je úplne zdravý.? Pri zjedení liekov bola zasiahnutá hlavne pečeň. Životný štýl väčšiny nie je taký, že by sa telo čistilo, ale skôr sa vňom usádzajú ďaľšie toxíny. Nech si spomenie, čo jedla, v akom prostredí sa pohybuje, prípadne aké lieky brala pred tým ako sa jej škvrna ukázala.Ak máš záujem, napíš mi, lebo na tejto stránke som len náhodou. taracentrum@centrum.sk

m2k

Neviem o ake lieky slo, pravdepodobne nieco podobne akok ibalgin.

Ona s tym uz raz bola u doktora, ale ten ju ignoroval a nespravil jej ani rozbor krvi, len jej pozrel tep a pod.

AdamKrt

To Ti povie doktor. Ked vysetri pecen, oblicky. Asi Ta este posle na dermatologiu, ci onkodermatologiu. Pravdepodobne to vyrezu a poslu na rozbor.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Tmavo hneda skrvna na pravom boku. - Fórum - ZDRAVIE.sk