radikalna zmena farby

blonbrunetka

v dobrom kadernictve robia akusi proceduru, ktora trva 6 hodin, priblizne, niečo ti natrie na vlasy, čo ti za tu dobu stahuje farbu.

samozrejme, ze to vlasy poškodí. tak si ich daj aj skratit.

ja som sla z tmavohnedej na blond. najprv som si dala urobit hustý melir. chytil od bielej cez zltu az po oranzovu a na to som dALA farbu. blond. a postupne uz len pravidelne farbim blondavou farbou. trvalo to asi 3 mesiace, teraz to uz mam pekne blondave.ale mam ich niečopod plecia-predtym som mala pod lopatky ale melir mi ich poskodil

theoleander

Ja to iste chcem

a som to uz vzdala na polovicu, mi vysvetlila kadernicka mam vela pigmentu skoda znicit vlasy ale potom musim pocitat s tym ze ich budem musiet kazdy mesiac farbit.

Najhorsie my vysvetlili je odfarbovanie a nie farbenie pre vlasy vlasy sa ztensia tolko peroxidu na tie tmave vlasy vlastne ti ich vygumuju,vlastne ti tuto vrstvu pigmentu zoderu peroxidom a potom sa da na to to co chceme farbu blond medenu, takze som to vzdala,nechem mat znicene vlasy.

Alebo mi ponukli dalsiu alternativu co sa mi pacilo , ze po kusku dofarbovat farbou blond bez vygumovania peroxidom pred farbenim, s tym ze pri cele mi to chyti asi stzry cm a ostatne vlasy budem mat tmave, po kazdom mesiaci dorfarbujem az kym za dva roky podla toho ake mas dlhe vlasy si ich dofarbis, no mne bz to trvalo asi stzri roky mam ich dost dlhe uz.

Ak ich mas silne ale neodporucam vylej si peroxid na vlasy, skus len tenky pramen vlasov prv, budes biela a na to ide farba,chod radsej za kadernickou ale nie jednou po radu aspon
siestimi uvidis ake ine odlisne veci ti povedia ja som si uz overila a pojde ti to k pleti lebo to je velmi dolezite, mne povedala, radsej nech nejdem do radikalnej zmeny lebo v lete abz som nevyzerala ako odfarbena ciganka aj ked oni sa mi s tymi odfarbenymi vlasmi pacia velmi.