Ake mate skusenosti s O2?

katushka

ja mam BOHUZIAL O2..CHVALA PANU BOHU mi na Vianoce koncii ...proste to je DES A HRUUZA!!
teda pokial mate pausal..ak nemate pausall a teda nie ste viazany je to vsetko OK..v tom pripade nic proti..ale mne ako viazanemu zakaznikovi(bbar je na to mtak isto) chodili faktury NESKORO, niektore prisli aj viac krat po sebe.kebyze neodkladame doklady o zaplateni tak to platime aj 10x..niekedy sme im museli ukazt doklad o zaplateni aj spred 10 mesiacov...a dokonca CERESNICKA NA TORTE !!! : bratovi poslali fakturu SPLATNU do 24.8. a bolo 26.8....a poslali nam koli tomu pokutu 500 eur !!! ( viem ze to uz bolo nejako po prvom termine a tento obl nahradny ) ..ale tak ci tak OSER STOROCIA!! :..proste dakujem pekne.. o2 stoji za hovno!

lost

No to hej, ak tam dojde zakaznik co dokaze pekne nastvat, tak je to velmi narocna praca... Na to by trebalo mat ocelove nervy :D ... ale ak tam niekto takto pracuje 20 rokov, tak aj tie prasknu z casu na cas...

dd

lost v pohode :D, ja to skor pouzivam ako frazu to "ja sa nehadam" :D, v tom zmysle, ze suhlasim s Tebou :).
praca s ludmi, ako zakaznikmi je velmi tazka, mam v tomto sice male skusenosti, ale mam, aj predavajuci sa stretavaju s roznymi typmi ludi a tiez to nemaju velakrat lahke, takze to slusne spravanie plati jasne ze obojstranne..manzel sa na to nastastie az tak nespoliehal, ale aj tak bol z toho nahnevany, ze tak dopadol a vravim, z toho zakaznickeho centra(nech sa na mna nikto nehneva) mohlo vyjst aj nieco slusnejsie..ja byt tym, co podpisoval ten list, by som sa zan riadne hanbila a taky list by som ani neposlala nejakemu zakaznikovi, vernemu, ani novemu..

lost

dd, nemyslel som to zle (hadanim sa) a vobec nie proti Tebe :)

Len ma to tak napadlo, ze niekto ma velke stastie v jednej predajni a po 30 minutach v tej istej predajni cloveka surovo odbiju.

Ale mas uplnu pravdu, nalada do prace nepatri, aspon nie tam kde ma clovek na zodpovednosti starat sa o zakaznikov, ci uz novych alebo vernych.

Tiez by ma to dost odradilo, hlavne ked by som sa na to spoliehal a tahali by ma len za nos tak dlho.

A hlavne ak je taky arogantny samotny majitel predajne, tak dovidopo :D

dd

lost, ja sa nehadam, vela zalezi aj od toho, kto to "chyti do ruk", podpisany pod tym listom bol tusim veduci toho zakaznickeho centra, nie som si uz ista, ale aj tak, myslim si, ze ci mam zly den, alebo nie, tak sa k ostatnym ludom zato nemusim spravat hnusne a este ked doslo k pochybeniu na ich strane a pravda bola na nasej strane..ale to uz je jedno, fakt je ten, ze nas to ozaj znechutilo, aj ked sme len ta kvapka v mori, mysli si, ze to ospravedlnenie by ich nebolo "zabilo" a hned by to clovek bol bral uplne inak..

lost

dd, mozno zalezi aj od toho ze kto si toho pripadu ujme, staci ak ma ten clovek zly den a uz to prenasa na zakaznikov.

Mam pausal s O2/TM/OR/TCom/plus dalsi Inernetovy poskytovatel.. A vzdy ked som pisal email alebo volal tak sa tam ohlasil / odpisal niekto iny a u kazdeho som natrafil aspon na jedneho nastvaneho pracovnika :)

Problem je ze taky nastvany pracovnik odradi zakaznika a spravi spolocnosti zle meno. Opieraju sa o to ze "jedna kvapka z mora nebude chybat", alebo proste ze jeden clovek proti takej velkej spolocnosti nema sancu, ale ked sa zmylia tak to stoji zato :D

dd

a btw.sa Cajik pytala, ake maju ludia s O2 skusenosti, takze si myslim, ze je nepodstatne, preco manzel nesiel do najblizsej O2 predajne a vybavoval si to online a tiez je nepodstatne, ci su podla mna ini operatori na tom lepsie :).napisala som nasu skusenost s O2(kam bola smerovana otazka zakladatelky) a nech uz si robi kazdy ako chce :)

dd

Adam, kazdy si to predsa vybavujeme tak, ako mu to je lepsie, ako to kazdemu viac vyhovuje, preto si to chcel manzel vybavit za par minut cez internet, aby sa nemusel kvoli tomu prehanat do mesta..a co sa tyka inych operatorov, mam na to svoj nazor, oranzovych moc neuznavam a s ruzovymi sme vcelku spokojni.zakazdym, ked sa nam nepacila nejaka sluzba a chceli sme to zmenit, zavolali sme na zakaznicku linku, v priebehu par minut vybavene..mne sa raz stalo, ze mi prestalo dobijat kredit z manzelovho pausalu tak, ako sme to mali zazmluvnene..zavolali sme na zakaznicku linku, za 5min.bolo vsetko vybavene a aj som mala kredit dodatocne dobity..nehovorim, ze je to totalna vyhra, ale sme spokojnejsi.

AdamKrt

dd:

Si myslis, ze ostatni operatori su na tom lepsie ? :-D

Preco ste nesli do najblizsej O2 predajne ? Mohli ste to mat do 30 minut vybavene, bez nejakych objednavok uplne v pohode.

dd

my sme boli teda z O2 totalne znechuteni..manzel si chcel od nich vziat pausal, niekedy vo februari, niekolko dni pred koncom akcie si cez ich internetovu stranku ten pausal objednal, zaciarkol, ze chce lubovolne cislo..tyzden sa nic nedialo, po tyzdni mu zavolal operator, ze ma chybu v objednavke, ze si nezaciarkol to lubovolne cislo, pricom si je manzel isty, ze to zaciarkol..tak im povedal, ze teda nech mu daju lubovolne cislo..operator mu oznamil, ze teda uz je vsetko ok a poziadavku mu vybavia do tyzdna..po dalsom tyzdni sa nic nekonalo, tak manzel nahnevany tam volal, ze ako to vyzera s tou jeho objednavkou..oznamili mu len surovo, ze jeho objednavka sa neda vybavit, lebo akcia, z ktorej si vybral pausal, uz skoncila a uz sa to neda dodatocne vybavit..to ho este viac nahnevalo a napisal pisomnu staznost na zakaznicke centrum, ze porusili niekolko pravidiel a jeho objednavku mu nevybavili a ze co s tym bude dalej..a list, ktory po mesiaci dosiel ako odpoved nas teda dorazil..ziadne ospravedlnenie sa za chyby, ktore evidentne boli na ich strane, ani ze by bola nejaka snaha poskytnut nejaku zlavu za tie chyby co urobili, proste nic, len surovy list, ze objednavka sa vybavit neda a basta a ze si moze vybrat akurat pausal, ktory leti momentalne..to bolo vsetko..znechuteny si manzel povedal, ze O2 nikdy viac..