Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Bolest obliciek alebo krizov?

Príspevok v téme: Bolest obliciek alebo krizov?
lessie

Dobry den,nieje to veru sranda ale uz 2-3roky ma boli na pravej strane v krizoch,dodnes neviem, ci je to nieco s kostami,chrbticou alebo nebodaj oblickou?Na zaciatku som bola u lekara a chodila som na rehabilitacie,nepomohlo mi to,pocitujem strasne bolesti ked stojim,sedim,lezim,pohybujem sa,take strasne bolestive pichnutia v krizi,ide mi to az do pravej nohy.Ani liecitelka mi nepomohla,uz to pomaly vzdavam.Mam 25rokov a citim sa ako 100rocna nevladna baba.Prosim poradte co to moze byt,som z toho uz nestastna,a neverim ze mi lieky alebo lekari pomozu,stale ma len odbili.Dakujem.

Jakinecko

Horant momentalne ma trapi toto isté už asi 5 dní. Myslel som si, že je to spojené s chrípkou, kt. som práve prekonal.
Ak si s tým bol u lekára nohol by si mi tu dať vedieť ako sa k tomu vyjadril. Ďakujem.

horant

Dobrý deň, 3-4 týždne ma bolí vzadu na chrbte tesne pod rebrami. Najväčšia kríze je ráno pri vstávaní, každý pohyb je bolestivý. Bolia ma obe miesta (na oboch stranách - vpravo aj vľavo). Bolesť sa zintenzívňuje pri pohyboch trupu, zohýbaní sa, ba aj prudké nadýchnutie je príčinou bolesti. Nemám teploty ani žiadne iné príznaky. Cez deň to "rozchodím" a bolesti sú nepatrné, ale tie rána sú silné... Neviem, či sú to obličky, alebo chrbtica... Chcem ísť aj k lekárovi, ale toho času akosi nie je nazvyš. Vie mi niekto poradiť?

sumsumienka

Drobec, ak mas vysoke teploty a zvracias, mozes mat akutnu pyelonefritidu (zapal oblicky). Naco este cakas? Uz davno si mala byt v nemocnici, ja som pre tieto problemy bola hospitalizovana 10 dni...

Drobec345

Dobry den,Ahojte...Teraz som zacala mat welmi welke tazkosti..Ma uz 4dni wysoke teploty,bolest hrdla,zwraciam,A newem ci ma bolia krize alebo oblicky no newiem si rady..Je to neprijemny pocit ked lezite a mate krutu bolest w chrbe nemosem ani sedet a ked chodim tak ma lame..Teraz ma zacala bolet strana na ktorej je pecen mose mat neco stym wsetkym spolocne?Mam 18 no taky to staw som w ziwote nemala..Wie mi niekto poradit co mam urobit ak ano tak na moj e-mail :Drobec1992@azet.sk Dakujem wam wo pred.

hhhh

Predpísané lieky lekárom mi vôbec nepomohli. Pri bolestiach chrbtice, krížov či krčnej najviac pomôže pravidelné plávanie. Spevní sa svalstvo a tým pomôže namáhaným kostiam.

babus

menstuacia mi meska dva dni tak neviem ci som tehotna!ale posledne dva dni ma strasne bolia oblicky viete mi poradit?prosim

Textová Inzercia

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Bolest obliciek alebo krizov? - Fórum - ZDRAVIE.sk