FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Bolest obliciek alebo krizov?

Pridať do obľúbených **OdpovedaťObnoviťHľadať "Bolest obliciek alebo krizov?" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Choroby všeobecne
    lessie22.11.09 15:03??.??.36.75

Dobry den,nieje to veru sranda ale uz 2-3roky ma boli na pravej strane v krizoch,dodnes neviem, ci je to nieco s kostami,chrbticou alebo nebodaj oblickou?Na zaciatku som bola u lekara a chodila som na rehabilitacie,nepomohlo mi to,pocitujem strasne bolesti ked stojim,sedim,lezim,pohybujem sa,take strasne bolestive pichnutia v krizi,ide mi to az do pravej nohy.Ani liecitelka mi nepomohla,uz to pomaly vzdavam.Mam 25rokov a citim sa ako 100rocna nevladna baba.Prosim poradte co to moze byt,som z toho uz nestastna,a neverim ze mi lieky alebo lekari pomozu,stale ma len odbili.Dakujem.

• nana 3209.02.14 21:12??.??.211.50

Ahojte mna dost dlho bolia krize a teraz aj na dotyk strasne bolia

• Jakinecko05.01.12 16:59??.??.56.136

Horant momentalne ma trapi toto isté už asi 5 dní. Myslel som si, že je to spojené s chrípkou, kt. som práve prekonal.

Ak si s tým bol u lekára nohol by si mi tu dať vedieť ako sa k tomu vyjadril. Ďakujem.

• tpch14.12.11 12:49??.??.143.211

To sa da len realne vysetrit, po internete urcite nie.

• horant14.12.11 12:46??.??.7.27

Dobrý deň, 3-4 týždne ma bolí vzadu na chrbte tesne pod rebrami. Najväčšia kríze je ráno pri vstávaní, každý pohyb je bolestivý. Bolia ma obe miesta (na oboch stranách - vpravo aj vľavo). Bolesť sa zintenzívňuje pri pohyboch trupu, zohýbaní sa, ba aj prudké nadýchnutie je príčinou bolesti. Nemám teploty ani žiadne iné príznaky. Cez deň to "rozchodím" a bolesti sú nepatrné, ale tie rána sú silné... Neviem, či sú to obličky, alebo chrbtica... Chcem ísť aj k lekárovi, ale toho času akosi nie je nazvyš. Vie mi niekto poradiť?

• sumsumienka11.09.11 10:26??.??.40.87

Drobec, ak mas vysoke teploty a zvracias, mozes mat akutnu pyelonefritidu (zapal oblicky). Naco este cakas? Uz davno si mala byt v nemocnici, ja som pre tieto problemy bola hospitalizovana 10 dni...

• Drobec34509.09.11 21:01??.??.210.181

Dobry den,Ahojte...Teraz som zacala mat welmi welke tazkosti..Ma uz 4dni wysoke teploty,bolest hrdla,zwraciam,A newem ci ma bolia krize alebo oblicky no newiem si rady..Je to neprijemny pocit ked lezite a mate krutu bolest w chrbe nemosem ani sedet a ked chodim tak ma lame..Teraz ma zacala bolet strana na ktorej je pecen mose mat neco stym wsetkym spolocne?Mam 18 no taky to staw som w ziwote nemala..Wie mi niekto poradit co mam urobit ak ano tak na moj e-mail :Drobec1992@azet.sk Dakujem wam wo pred.

• miroslav95130.06.11 14:23??.??.212.163

Na bolesti krížov je vynikajúci prípravok Hippokratin.

• hhhh29.06.11 18:45??.??.29.164

Predpísané lieky lekárom mi vôbec nepomohli. Pri bolestiach chrbtice, krížov či krčnej najviac pomôže pravidelné plávanie. Spevní sa svalstvo a tým pomôže namáhaným kostiam.

• dračí zub02.07.10 11:51??.??.114.34

Biorezonancne vysetrenie su vyhodene peniaze. To iste sa da zistit jednym pohladom na cloveka.

• babus23.06.10 09:09??.??.40.90

menstuacia mi meska dva dni tak neviem ci som tehotna!ale posledne dva dni ma strasne bolia oblicky viete mi poradit?prosim

• fenix123.12.09 10:04??.??.93.50

ineho lekara.

tu ti nikto odborne nepomoze v zmysle ze sem nechodi ziadny lekar radit

• Ivasam22.12.09 23:23??.??.218.137

Dobrý večer,som žena 31r.Môj problém je v tom, že už asi 2,5 mes. pociťujem bolesť v oblastí krížov.Bola som u obv.lekárky tá mi predpísala Voltaren a Mydocalm.Moč som mala vtedy v poriadku, s tým , že po vybratí tabletiek som mala prísť na kontrolu.Čo som aj urobila, ale moj stav sa nezlepšil.Predpísala mi znova tie isté a po vybratí znova na kontrolu.Nakoniec ma poslala za neurologom, ten ma poslal na rontgen chrbtice a tiež na moč.Rongen dopadol dobre, ale v moči som mala už nejaký ten zápal 5-7 Le.Zase som dostala tablety Hotemín a tiež som vybrala 2 krabičky s tým,že je to slabší zápal.Chcela by som sa Vás prosím opýtať , ako mám dalej postupovať, ked ani tentokrát mi tie bolesti neutíchli a ten zápal podľa mna nie je preliečený.Ved to trvá ako som spomínala 2,5 mes.Po ženskej stránke sa cítim v poriadku, nemam žiadné bolesti .Dakujem za odpoved

• suzenka30.11.09 18:30??.??.202.79

ja som mala podobny problem..strasne ma bolelo v oblasti krizov ale az taka bolest ako by mi tam niekto nozom bodal...chvilu to bolelo potom prstalo..ale jeden den to bola taka neznesitelna bolest ze sme museli ist na pohotovost..tam mi otestovali moc, potom ma poslali na chirurgiu kde mi skontroloval lekar chrbat..pobuchal ako spomina kocka nizsie a vylucil ze by to boli oblicky..ze to budu pravdepodobne krize..ale odporucil ma pre istotu na urologiu...tam mi zase testovali moc nic sa nezistilo..robil mi aj ultrazvuk ci nemam zapal..tem ma zase poslal na vysetrenie chrbtice...bola som na RTG a z vysledkov prisli na to ze od malicka mam zle zrastene 2 stavce a to mi sposobuje tu bolest..ze vraj to ma strasne vela ludi..predpisal mi lieky..aj kvapky aj tabletky a ze si to mam nahrievat fenom a masirovat..lenze mne ani to nepomohlo...ked som zase prisla ze mi nic nepomaha mi pichli injekciu priamo do kizov a od tej doby ziadna bolest :)

uz iba sem tam..ale nie taka bodava ako volakedy

• mjanik22.11.09 15:14??.??.179.245

vyhľadaj akupunktúru,ide o chladový blok,tento vie akupunktúra odstrániť

• jajkafr22.11.09 15:11??.??.222.95

lessie

ak to je oblička tak budeš mať pozitívny tapotement to je vyšetrenie, ktorým sa vyšetrujú obličky... hranou dlane si udri v mieste kde sú obličky na pravej a ľavej strane od chrbtice niečo pod rebrami keď to bolí tak sú to obličky, neudiera sa silno... v každom prípade by trebalo vyšetriť moč ak bude niečo s obličkami v moči sa to ukáže držím palčeky nedaj sa odbiť lekármi niekedy treba byť milo drzá popros si o vyšetrenie moču

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

Článok dňa

Inzercia

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Hotel Partizán**** – Tále, Nízke Tatry

Spoznajte krásy nízkotatranskej prírody v Hoteli Partizán**** na južnej strane Chopku.

Chiropraxia-Akupunktúra

Chiropraxia-Akupunktúra

Alternatívne riešenie bolestí chrbtice a kĺbov. Seknutie- protrúzia- hernia- koxartróza+ migréna+ orgány...Úspešnosť viac ako 90%.

100% BIO argánový olej z Maroka

100% BIO argánový olej z Maroka

Teraz s 10% wallet zľavou. Argánový olej = elixír mladosti.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaným Citrus Pektín (MCP).

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch