Bolest obliciek alebo krizov?

Príspevok v téme: Bolest obliciek alebo krizov?
lessie

Dobry den,nieje to veru sranda ale uz 2-3roky ma boli na pravej strane v krizoch,dodnes neviem, ci je to nieco s kostami,chrbticou alebo nebodaj oblickou?Na zaciatku som bola u lekara a chodila som na rehabilitacie,nepomohlo mi to,pocitujem strasne bolesti ked stojim,sedim,lezim,pohybujem sa,take strasne bolestive pichnutia v krizi,ide mi to az do pravej nohy.Ani liecitelka mi nepomohla,uz to pomaly vzdavam.Mam 25rokov a citim sa ako 100rocna nevladna baba.Prosim poradte co to moze byt,som z toho uz nestastna,a neverim ze mi lieky alebo lekari pomozu,stale ma len odbili.Dakujem.

Weweru

Dobry den. Uz niekolko rokov mam problemi s krizami a kazde rano ma zvykne po zobudeni 3-4x prehnat a mam bolesti aj v podbrusku ako su vajecniki no tie to nie su. Chcem sa spytat ci to moze spolu suvisiet pretoze mam pocit ze cim viac bolia krize tym aj prehanky su horsie. Ked musim oddialit potrebu rastu aj krce.Uz som z toho zufala pretoze mi to trochu znemoznuje normalny zivot. Trochu mi pomahaju injekcie ale nechcem ich brat do konca zivota. Cviky ani rehabilitacie nepomahaju. Za hocijaku radu budem vdacna

anna131

Tie iste probelmy mam aj ja, bolesti na pravej strane krizov, pod rebrami a z vyzarujuce do podbruska a do pravej nohy, priserne bolesti, neskutocne.
Bola som na MR nic neukazalo, bola som na urologii RTG nic vsetko ok, a na USG presla som setkym vsetko je v poriadku, bolesti nadalej pretrvavaju a su hroznee, pobrala som kopec tabletiek od bolesti a nikde nevedia mi prist na to co mi je, kde je problem, poradte kde est ist , ked som vsetkym presla, pichali mi aj injekcie, a nezabralo, bolesti pretvrvavju nadalej, pride to raz dvakrat do dna kedy som uplne odpisana, hotova...ak mal niekot take problemy, rady , prosim info do mailu
dakujem

Jakinecko

Horant momentalne ma trapi toto isté už asi 5 dní. Myslel som si, že je to spojené s chrípkou, kt. som práve prekonal.
Ak si s tým bol u lekára nohol by si mi tu dať vedieť ako sa k tomu vyjadril. Ďakujem.

horant

Dobrý deň, 3-4 týždne ma bolí vzadu na chrbte tesne pod rebrami. Najväčšia kríze je ráno pri vstávaní, každý pohyb je bolestivý. Bolia ma obe miesta (na oboch stranách - vpravo aj vľavo). Bolesť sa zintenzívňuje pri pohyboch trupu, zohýbaní sa, ba aj prudké nadýchnutie je príčinou bolesti. Nemám teploty ani žiadne iné príznaky. Cez deň to "rozchodím" a bolesti sú nepatrné, ale tie rána sú silné... Neviem, či sú to obličky, alebo chrbtica... Chcem ísť aj k lekárovi, ale toho času akosi nie je nazvyš. Vie mi niekto poradiť?

sumsumienka

Drobec, ak mas vysoke teploty a zvracias, mozes mat akutnu pyelonefritidu (zapal oblicky). Naco este cakas? Uz davno si mala byt v nemocnici, ja som pre tieto problemy bola hospitalizovana 10 dni...

Drobec345

Dobry den,Ahojte...Teraz som zacala mat welmi welke tazkosti..Ma uz 4dni wysoke teploty,bolest hrdla,zwraciam,A newem ci ma bolia krize alebo oblicky no newiem si rady..Je to neprijemny pocit ked lezite a mate krutu bolest w chrbe nemosem ani sedet a ked chodim tak ma lame..Teraz ma zacala bolet strana na ktorej je pecen mose mat neco stym wsetkym spolocne?Mam 18 no taky to staw som w ziwote nemala..Wie mi niekto poradit co mam urobit ak ano tak na moj e-mail :Drobec1992@azet.sk Dakujem wam wo pred.