Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

OTAZKA na RNG prosim porad

jen

RNG prosim porad,asi mesiac tomu co pocitujem taky divny tlak na pravej strane hlavy v jednom bode,nie je to bolest,ale take zvieranie,ci pulzovanie.mam taky pocit akoby sa mi to posuvalo nizsie do oblasti usno-krcnej.palia a bolia ma nohy po prebudeni.krcove zily nemam.mam kolisavy tlak krvi,s tym spojene busenie srdca.dakujem pekne

jen

Prosim Ta RNG,porad,tak pred mesiacom mi zacal taky divny tlak v hlave po oboch stranach,ktory sa mi postupne stiahol do jedneho bodu na pravej strane,nie je to bolest,iba take zvieranie,ci tepanie,tazko opisat.teraz mi ten tlak presiel nejak aj k oblasti usno-krcnej,akoby sa to posuvalo nizsie..tiez ma zacali priserne boliet nohy,uz ako rano vstanem,pocas dna aj palia.obcas mi vybehne tlak a busi srdce.dakujem

RNG

nahodou som sa tu zastavil len taknapochytro.
Moja reakcia na smrkanie a bolesti uzlin su kvapky do nosa(aj koloidne striebro aj roztok citricidalu na striedacku kazde 3 hodiny), okrem toho vypijem liter roztoku citricidalu po malych glgoch(35 kvapiek +) a zoberiem 3x4 kapsule oreganoveho oleja(v 150 mg kapsuli je 15 mg cisteho oreganoveho oleja)
No a ine kazdodenne,
selen 400 mcg,
zinok 25 az 50 mg,
jod(trinktura) raz za tyzden 10 kvapiek pod pazuchu
vitamin C 3-4 gramy ako kyslidlo v caji a ked nezabudnem aj
vitamin E, 400 IU a
vitamin D-3, najma v zime aspon 2000 IU

Tuto sezonu sa zda ze bude hromada nakaz, bezia rozdielne chripky(najmenej sa obavam tej, s ktorou strasia N1H1="prasacia"),
najviac sa obavam zakernej velmi tazko liecitelnej chlamidie pneumoniae, ktora sa prenasa tiez kvapockovou infekciou. Kto chce o tom vediet viac, moze sa obratit vyhladavacom na temy virusov, chlamidiki a pod na tomto fore, najde ttam toho plno.
Alebo na stranke -odkaz odstránený- kde este stale pridavaju rozne moje prispevky z tohoto fora pod kategorie roznych chorob a problemov spojenych so zdravim. Aj tam sa obcas mrknem.

Kovboj22

Ja som skusal aj sinupref nic nepomohlo aste mi stale nik neodpisal ci mate skusenosti so striebornou vodou alebo CITRICIDAL ci to naozaj zabera a co je lepsie

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

OTAZKA na RNG prosim porad - Fórum - ZDRAVIE.sk