OTAZKA na RNG prosim porad

- mira

Ešte predtým než začneš čistiť, odstráň ZDROJE HLIENOV, t.j. všetko z mlieka, bielej múky, cukru, stužených a živočíšnych tukov.
Prečistíš sa potravinami, ktoré obsahujú vlákninu /načas ale pozor na ovocie!/ a ktoré sú zásadotvorné.

náhodná

Skús si kúpiť kandizovaný zázvor a tiež čerstvý zázvor. Pridávaj ho nastrúhaný do jedla,tiež si ho nakrájaj a sprav si zázvorový čaj. Recept na čaj najdeš na nete.Dočítaš sa tam, na čo všetko sa dá ešte použiť. Zázvor odhlieňuje.

Kovboj22

Dakujem za radu a ten oreganovy olej kupim v lekarni ? (takze je jedno ci budem pouzivat citricidal alebo striebornu vodu ) ja mam biele hlieny a vobec sa nedaju odkaslat bol som uz na roznych vysetreniach u krcneho a nezistil nic ani na plucnom

Anne

a este od RNG:
"na odhlienovanie je hlavne NAC(na slovensku acc, N-acetyl cystein, 2x600 mg) a samozrejme oreganovy olej 3x300 mg(50% v 150 mg tobolkach sa lahko hlta, brat len s jedlom!!, korenina)
Oreganovy olej je nielen odhlienovac ale aj silny antimikrobialny prostriedok.
Zahlienovanie sa zvysuje mliecnymi vyrobkami, tak sa im na cas vyhni, kym sa ti to nezlepsi."
alebo:
"Na zahlienenie a plucne a prieduskove infekcie je dobry najma oreganovy olej, roztok GSE pripadne pri viralnom vitamin C, NAC(acc) a extrakt z olivovych listov."
"Zlte hlieny=nakaza.
Pomoc: antimikrobialne.
Prestriekat nos niekolkokrat denne koloidnou striebornou vodou alebo roztokom GSE.
Ak hliny stecu do pluc a vyvolaju kasel, brat aj 3x300 mg oreganoveho oleja."

Anne

Dovolim si citovat RNG... (staci fakt len hladat):
"na nosohltanove zahlienenia a zahlienenia plyc(z nosohltanu hlavne) je pravdepodobne najlepsi oreganovy olej.(doma Candimin kvapky,ja som mal v obchodoch oreganovy olej v kapsuliach, ten sa lahko hltal, hlavne dolezite pre plucne infekcie, kde treba tejto uzitocnej koreniny pomerne viac)

Odhlienit pomaha aj NAC(acc) ale oreganovy olej je aj silne antimikrobialny, tj potlaca dovody pre zahlienenie, vcitane roznych moznych bakterii,viralnych nakaz, kvasnych kultur a plesni.

Na kvapkanie do nosa je ale vhodnejsi GSE roztok(citrovital, citricidal) alebo koloidna strieborna voda, niekolkokrat denne."