Pobolievanie hlavy

Príspevok v téme: Pobolievanie hlavy
laicka

Kedysi som kdesi citala clanok, ktory som si laicky zapamatala asi tak, ze isty clovek umrel pocas banalnej operacie kvoli tomu, ze mal nieco v hlave - neviem ci krvnu zrazeninu alebo vodu...ze narkoza sposobila to, ze upadol do komy a uz sa neprebral. Vraj keby tomu cloveku urobili predtym CT hlavy, zistili by to a mohli tak predist jeho smrti. Problem je vraj ten, ze bezne sa pred operaciami nerobieva CT hlavy, ked clovek nema jasne tazkosti. Mna teraz caka ista operacia (apendix) a posledne mesiace ma pobolieva hlava vzadu v pravo. Ta bolest je podobna ako ked si clovek udrie halvu o stenu alebo ked niekoho boli zub. Skratka, zrazu to zacne boliet, vystupnuje sa to a ochvilu to odoznie. Potom cele dni zas nic, no cim dalej tym to mavam catejsie, uz skoro kazdy den Raz ci dvakrat do dna. Nie je to neznesitelne, no dost neprijemne, ked sa to stupnuje. Ja viem, ze to moze byt aj bud z chrbtice alebo zo zuba, no neviem isto a preto sa bojim a zaroven pytam, ci som ten clanok pochopila spravne. Mam poziadat lekarku, aby mi pre istotu urobila CT hlavy alebo ine vysetrenie hlavu, aby boli vysledky este pred operaciou?), ci treba na to nejaku specialnu pripravu? Na operaciu idem o 8 dni.